Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Oma keha ja energiate tervendamine Tapal

June 16, 2019 @ 1:00 pm - 2:30 pm

eur15

Tegemist on meditatsiooniga, kus viiakse sind tervendamise energiasse, kus siis vastavalt sinu energeetilisele seisundile tervendatakse, muudetakse, puhastatakse sinu energiavälja ja keha.
Kui sul on vaja juurde väärikust või elujõudu, siis sa seda saad ja kui sul on vaja midagi kehaliselt tervendada, siis tehakse ka seda ehk see kõik käib sinu algolemuses – sinu algenergia sageduses.
Kui vajad kehasageduse tõstmist või siis mingit kaitset, siis saad ka selle info.
Kui vajad mingi olendi eemaldamist, siis tehakse ka seda.
Kui sul ei ole vaja midagi tervendada, siis leiad sina kõrgema sageduse või põneva rännaku – sa tead kui tahad tulla 🙂

See meditatsioon on kõrgemate tegelaste soov, et inimeste teadlikus kasvaks, sest hetkel on keha piirangutes ning paljud tunnevad nagu nad ei ole nemad ise.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või võta ühendust Heaolutuba Külliga

Millal: 16.juunil ja kell 13:00-14:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
June 16, 2019
Time:
1:00 pm - 2:30 pm
Cost:
eur15