Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Õpime ja praktiseerime Kanaldamist Hanna Klubis

June 4, 2019 @ 6:00 pm - 8:00 pm

eur35

On läinud juba nati mööda ajast, millal õpetasin palju toredaid imelisi kanaldama ja tore oleks uuesti seda teha 🙂

Kuidas saada infot? Palju räägitakse kanaldamisest – mis see on ja kuidas see toimib?
Me kõik oleme kanalid/tunnetajad/teadjad ja info saamiseks kasutame alateadlikult infovälja. Kuidas saada infot teadlikult, sellest see õpituba räägib ja juhatab suuna. Me avame teadlikult kanali ning tunnetame seda ka omal nahal. Lisaks jagame kogemusi ning aitame üksteisel kogeda, sest õiget ja valet ei ole aga info on ja miks siis mitte seda kasutada ning jagada.
Õpitoas varem osalenutest, kanaldavad teadlikult – jah, koolitöö või eraelus vajamineva suudab õpitoas käinud isik ka kanaldada, küsimus on ainult usaldamises. Usaldust saab ka treenida – tagasiside saamisega ja sellega me tegeleme ka õptoas.Kui soovite, siis võite mõelda küsimusi, millele olete soovinud vastust saada aga vastust ei ole saanud- kanaldame koos vastused neile 🙂

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).

Õpituba sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com

Millal: 04.juunil ja kell 18:00-20:00
Energiapanus on 35 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Parda tn 4 ehk tulles Narva mnt poolt, siis teine maja (pruuni värvi). Sisene klaasist ustest ning tule liftiga teisele korrusele, kus leiad ukselt sildi “Hanna Klubi” ruum 214
Rohkem infot https://hannaklubi.ee/

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
June 4, 2019
Time:
6:00 pm - 8:00 pm
Cost:
eur35