Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Algajate meditatsioon Tapal

24 september 2019 @ 18:30 - 20:00

eur15

Algajate meditatsioonis kõigepealt õpime tunnetama ja aru saama oma keha vajadustest ning kuidas liikuda sageduste vahel. Saame ka aimu sellest, mis on madalsagedus ja kuidas ma seal välja näen ja mis on kõrgsagedus ja kuidas ma seal välja näen ning mis on minu jaoks see parim sagedus, kus olla. Õpime kuidas oma sagedust tõsta, kui väliskeskkond on vähe teasel tasandil.
See on alus edasisteks mediteerimisteks ja alus keskkonna mõistmisel.

Oodatud on kõik nii teismelised, kui ka täiskasvanud.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).

Õpituba sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 või võta ühendust Heaolutuba Külliga

Millal: 24. septembril ja kell 18:30-20:00

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta. Kui sul ei ole võimalik panust panna, siis ära jäta tulemata vaid kirjuta või helista mulle ning lepime kokku teisiti.

Koosviibimine toimub: Tapal, Heaolutoas, 1.Mai pst 12

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
24 september 2019
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
eur15