Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Armastuse tunde taasleidmine ja usalduse taastamine Tao keskuses

21 jaanuar 2020 @ 18:30 - 20:00

eur20

Armastuse tunne lihtne, kerge aga osadele unustuse hõlma vajunud. Ühendame ennast uuesti armastuse energiatega ja kustutame seisakut tekitanud programmi.
Leiame tee enda südamesse, sest kui sina ise oled täis armastust, siis seda kiirgad välja ja ümbruskond peegeldab selle sulle tagasi.
Loome kogu eluteele usalduse, et kõik on võimalik ja integreerime selle oma energiatesse nii, et suudad enda valikuid usaldada.
Kogu rännak on seotud kosmilise energiaga – teisisõnu läheme igaüks oma galaktikale (paljud on sealt pärit aga ei mäleta – on aeg uuesti mäletama hakata). Loome ühenduse läbi üliteadvuse oma algolemuse sageduse energiaga. Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

Lisaks rännakule räägime natuke seda mida sellel grupil vaja teada on ehk kanaldan ja jagan hetkel vajalikku infot.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Rännak/meditatsioon sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302

Millal: 21. jaanuaril ja kell 18:30-20:00

Energiapanus on 20 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

VÕTAN KAASA KA INSPIRATSIOONI KAARDID, KUI KEEGI SOOVIB KINGITUSEKS OSTA, SIIS VÕIMALUS OLEMAS (20 eur)

Koosviibimine toimub: TAO Keskus asub Rotermanni 2,
sissepääsuga Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
21 jaanuar 2020
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
eur20