Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Auravälja puhastamine ja tervendamine Rakveres

26 juuli 2019 @ 18:00 - 19:30

eur15

Auraväli on meie kaitsekeha, mis saab esimesed energeetilised vopsud ja ka infotulva. Selleks, et elada rahulikult ja ilma parasiitideta, siis on vajalik oma väli aeg ajalt üle vaadata ning vajadusel tervendada.
Me vaatame oma välja duaalses maailmas ja korrastame/puhastame/tugevdame seda üliteadvuse tervendavas energias.
Kõik käib sinu enda algenergiates, mis on sõltumatu ja mõjutusteta ja loomulikult kõike teed ise – grupp lihtsalt annab jõu ja mina näitan teed.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).

Õpituba sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms 58055302

Millal: 26.juulil ja kell 18:00-19:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Koosviibimine toimub: Rahulolupesas aadressil Pikk 7 Rakvere

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
26 juuli 2019
Time:
18:00 - 19:30
Cost:
eur15