Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Auravälja puhastamine ja tervendamine Tapal

6 mai 2019 @ 18:30 - 20:00

15€

Auraväli on meie kaitsekeha, mis saab esimesed energeetilised vopsud ja ka infotulva. Selleks, et elada rahulikult ja ilma parasiitideta, siis on vajalik oma väli aeg ajalt üle vaadata ning vajadusel tervendada.
Me vaatame oma välja duaalses maailmas ja korrastame/puhastame seda üliteadvuse tervendavas energias.
Kõik käib sinu enda algenergiates, mis on sõltumatu ja mõjutusteta ja loomulikult kõike teed ise – grupp lihtsalt annab jõu ja mina näitan teed.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).

Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või võta ühendust Heaolutuba Külliga

Millal: 06.mail ja kell 18:30-20:00

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

KUI SOOVID REGISTREERIDA ERAVASTUVÕTULE 06.05, SIIS ANNA SELLEST MÄRKU 🙂

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Details

Date:
6 mai 2019
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
15€
https://www.facebook.com/events/284889389079607/

Organizer

Hingeingel
Email:
hingeingel8@gmail.com