Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Auravälja tervendamine Pesas

13 märts 2019 @ 17:30 - 20:00

15€

Auraväli on meie kaitsekeha, mis saab esimesed energeetilised vopsud ja ka infotulva. Selleks, et elada rahulikult ja ilma parasiitideta, siis on vajalik oma väli aeg ajalt üle vaadata ning vajadusel tervendada.
Me vaatame oma välja duaalses maailmas ja korrastame seda ülitedvuse tervendavas energias.
Kõik käib sinu enda algenergiates, mis on sõltumatu ja mõjutusteta ja loomulikult kõike teed ise – grupp lihtsalt annab jõu ja mina näitan teed.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).

Õpituba sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com
Millal: 13. märtsil ja kell 17:30-20:00
Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Pesas, Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1 korrus (trepi kõrval paremal olev uks) Tuled autoga: Sõida sisse Äripäeva hoone (punane korrusmaja Pärnu mnt viadukti kõrval) juurest, sõida Äripäeva hoone eest läbi otse edasi kuni keerab vasakule viadukti alla, sõida viadukti alt läbi ja keera kohe jälle vasakule, sõida otse kuni paekivi hooneni välja. Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga!

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Details

Date:
13 märts 2019
Time:
17:30 - 20:00
Cost:
15€
https://www.facebook.com/events/1352664254876106/

Organizer

Hingeingel
Email:
hingeingel8@gmail.com