Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Elu usaldamine ja kontrolli vabastamine

7 aprill @ 19:00 - 20:30

VEEBIMEDITATSIOON

7. aprillil ja kell 19:00 – 20:30

otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠’𝗜.
Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada – selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus

TÄHELEPANU!
ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.

Elu usaldamine annab võimalused kogeda elu veel suuremalt kui mõelda suudad, sest seal puuduvad piirangud. Piirangud on ju selleks, et mitte kogeda vaid kontrollida.
Kui sul on teadmine, mida sa tahad oma elult aga siiski on mingil põhjusel on see kaugeks jäänud, siis kas sa oled jäänud sellesse soovi kinni ning hoiad liigset kontrolli kõige üle, mis sind ümbritseb.
Kui sinu kehas on mingid teistmoodi tunded, siis valdab ehmatus ja soov kontrollida, et kas minuga on ikka kõik hästi või olen saanud mõne haiguse või rünnaku osaliseks. Tegemist võib olla ainult sõnumiga, et märka sinu ümbrus muutub, kuid sina ei usalda vaid läbi kontroli lood endale uue kogemuse.
Kontroll materiaalsuses võib põhjustada kaose ning läbi selle kontrolli lood märkamatult hirmu ja puudusteadvust, mitte kasvu heaoluteel.
Kontroll väliskeskkonna suhtes (lapsed, vanemad, elukaaslased, töö jne) loob iseenda olemuse kaotust, mis paneb tundma hirmu ja selle tulemusena saad tunda raskust.
Kontrollist võib kirjutada väga palju, kuid kui anda kontroll käest ja usaldada, siis hakkavad juhtuma imed isegi siis kui sa seda ei usu.

Anname üliteadvuses ära kogu kontrolli, et hakata kogema kergeid ja puhtaid kogemusi. Elu usaldamine tähendab tere tulemast uute maailma kus on kõik võimalik nüüd ja kohe

VÕID SAATA KÜSIMUSI VÕI ESITADA KÜSIMUSI OTSE

Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt – võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!

𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:
7 aprillil ja kell 19:00 – 20:30

𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :
*15 eurot
*22 eurot,
*33 eurot
*44 eurot
*55 eurot
*66 eurot
*77 eurot
*88 eurot
*99 eurot
*111 eurot
mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Osalemiseks panusta see summa (….€) mida tunned selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Kanaldatud nimi Hingeingel

Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.
Oma teadmised saan suuremalt osalt oma algolemuse energiast, astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile.
Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud.
Korraldan rännakuid/meditatsioone ning nendel käin kogu grupiga kaasas ja jagan seda infot, mis on sellele grupile vajalik. Töötan algenergiatega ehk loon sideme, sellega millest oleme alguse saanud.
Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga) ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.
Tudeerisin Holistika Instituudis.
Minu juurde jõuavad ainult need imelised, kes peavad jõudma ning need keda saadavad minu juurde inglid/kaaslased/olendid ja kellel on mind vaja. Teistele soovin armastust sellel imelisel planeedil.

Kohtumiseni
Marge

Foto Mina Aafrikas raftingul

Details

Date:
7 aprill
Time:
19:00 - 20:30