Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hirmu piirangute eemaldamine TAO Keskuse Põhjaväravas

20 märts 2019 @ 18:00 - 19:30

Hirmud keha-, kodu-, tööenergiates. Hirmud arenguteel või armastuses. Hirmudega silmitsi seista on suur katsumus aga miks seda tegema peab – me ju võiks rahulikult toimida. Hirmuenergia on ka põhjus, miks me istume vanades mustrites, sest see on mugav ja see, mis ootab ees on tundmatu ehk hirmutav. Läbi oma isikliku energia eemaldame hirmud auraväljast ning loome uue tee ehk puhastades ennast, siis on võimalik kõik. Läbi kosmose- ehk oma algse energia muutuvad asjad väga kiirelt – me tühistame ja anname vabaks piirangud, mis meid piiravad ning loome selle, mis meid edasi viib. Kogu rännak on seotud kosmilise energiaga – teisisõnu läheme igaüks oma galaktikale (paljud on sealt pärit aga ei mäleta – on aeg uuesti mäletama hakata). Loome ühenduse eluenergia kanaliga. Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

Lisaks rännakule räägime natuke seda mida sellel grupil vaja teada on ehk kanaldan ja jagan hetkel vajalikku infot.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Rännak/meditatsioon sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com

Millal: 20.märtsil ja kell 18:00-19:30
Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: TAO Keskuse Põhjaväravas, Põhja puiestee 21/1 Tallinn

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Kanaldatud nimi Hingeingel

Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.
Oma teadmised saan suuremalt osalt astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile. Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud.
Korraldan rännakuid/meditatsioone ning nendel käin kogu grupiga kaasas ja jagan seda infot, mis on sellele grupile vajalik. Töötan algenergiatega ehk loon sideme, sellega millest oleme alguse saanud.
Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga) ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.
Hetkel tudeerin Holistika Instituudis.
Minu juurde jõuavad ainult need imelised, kes peavad jõudma ning need keda saadavad minu juurde inglid/kaaslased/olendid ja kellel on mind vaja. Teistele soovin armastust sellel imelisel planeedil.

Details

Date:
20 märts 2019
Time:
18:00 - 19:30
https://www.facebook.com/events/359271751331939/

Organizer

Hingeingel
Email:
hingeingel8@gmail.com