Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hirmu piirangute eemaldamine Tao Keskuses

29 oktoober 2019 @ 18:30 - 20:00

eur15

Hirmud keha-, kodu-, tööenergiates. Hirmud arenguteel või armastuses. Hirmudega silmitsi seista on suur katsumus aga miks seda tegema peab – me ju võiks rahulikult toimida. Hirmuenergia on ka põhjus, miks me istume vanades mustrites, sest see on mugav ja see, mis ootab ees on tundmatu ehk hirmutav. Läbi oma isikliku energia eemaldame hirmud auraväljast ning loome uue tee ehk puhastades ennast, siis on võimalik kõik. Läbi kosmose- ehk oma algse energia muutuvad asjad väga kiirelt – me tühistame ja anname vabaks piirangud, mis meid piiravad ning loome selle, mis meid edasi viib. Kogu rännak on seotud kosmilise energiaga – teisisõnu läheme igaüks oma galaktikale (paljud on sealt pärit aga ei mäleta – on aeg uuesti mäletama hakata). Loome ühenduse eluenergia kanaliga. Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

Lisaks rännakule räägime natuke seda mida sellel grupil vaja teada on ehk kanaldan ja jagan hetkel vajalikku infot.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Rännak/meditatsioon sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata)

VÕI kasuta TAO Keskuse kodulehel olevat regristreerumis süsteemi:
https://www.taokeskus.eu/koolitus-erisundmused/1017-vanast-vabanemine-ja-elutee-onnistamine-meditatsioon/

Millal: 29. oktoobril ja kell 18:30-20:00

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: TAO Keskus asub Rotermanni 2,
sissepääsuga Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast.

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
29 oktoober 2019
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
eur15