Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hirmu piirangute eemaldamine Viljandis

20 november 2019 @ 18:00 - 19:30

eur15

Hirmud keha-, kodu-, tööenergiates. Hirmud arenguteel või armastuses. Hirmudega silmitsi seista on suur katsumus aga miks seda tegema peab – me ju võiks rahulikult toimida. Hirmuenergia on ka põhjus, miks me istume vanades mustrites, sest see on mugav ja see, mis ootab ees on tundmatu ehk hirmutav. Läbi oma isikliku energia eemaldame hirmud auraväljast ning loome uue tee ehk puhastades ennast, siis on võimalik kõik. Läbi kosmose- ehk oma algse energia muutuvad asjad väga kiirelt – me tühistame ja anname vabaks piirangud, mis meid piiravad ning loome selle, mis meid edasi viib. Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

Lisaks rännakule räägime natuke seda mida sellel grupil vaja teada on ehk kanaldan ja jagan hetkel vajalikku infot.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Rännak/meditatsioon sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata)

Millal: 20. novembril ja kell 18:00-19:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Koosviibimine toimub: Viljandis, Joogakeskuses, Pikk 2c

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
20 november 2019
Time:
18:00 - 19:30
Cost:
eur15