Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kerguse loomine Viljandis

5 juuni 2019 @ 13:00 - 14:30

Vahel on tunne, et rohkem ei jõua ja poeks peitu kogu olemuse eest. Vahel on tunne, et töö kestab sajandeid ja oleks vaja jõudu, et edasi minna. Vahel on tunne, et vajad olemist ja sageduse tõstmist nii, et see püsiks ka veidi rohkem kui paar tundi või paar päeva. Vahel on tunne, et keegi ulataks käe, et tunda rõõmu jne.
Tegelikkuses oled ise oma elu looja ja kõik on võimalik, sest nii otsustad. Läbi oma algenergia tõstame sagedust, liigume rõõmu ja kerguse ning tahtejõu energias ning loome endale tahte edasi minna kergusega. Tunne, „kõik on võimalik“ annab jõu ja vaate, et alati on võimalik. Minul endal, läbi iseenda on kõik võimalik. Läbi selle tunde toetab ka ümbrus minu arengut ja sinu poolt algenergias loodud energia loob hea meeleolu ning enesetunde ja seega poedki enda poolt loodud koopast välja, et edasi minna ikka särades ja rõõmsa olekuga.
Kerguse loomine on lihtne aga vaja läheb tahet ning tunnet, et kõik on võimalik, isegi siis kui ei usu.
Loomulikult võid endale alati kergust juurde luua, ka siis kui oled ja kulged kerguses, sest see energia on võrratult mõnus.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii nagu oled – põhiline, et tunneksid end hästi.

Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi. Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sõnum tel 58055302

Millal: 05. juuni ja kell 13:00-14:30
Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Päikesekillu Perekeskuse aadressil Posti 24, Viljandi.

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Details

Date:
5 juuni 2019
Time:
13:00 - 14:30

Organizer

Hingeingel
Email:
hingeingel8@gmail.com