Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kosmilise mälu taastamine, et luua endale sobiv keskkond

23 aprill 2020 @ 18:00 - 19:00

eur10

23 aprillil ja kell 18:00 – 19:15
otseülekandes meditatsioon läbi ZOOM’i

Kosmiline mälu aitab sul kergemini ennast mõista ja läbi selle suudad sa endale luua parema keskkonna. Läbi kosmilise mälu taastamise sa saad teadlikumaks loomisprotsessi osadest (paljust muust sind puudutavast) läbi mille muudad oma maailma endale imelisemaks ja siis muutub ka kõik muu. Kõik raskused, mis sind on ümbritsenud vähenevad või kaovad ja asemele lood uued valikud ja võimalused. Energeetiliselt sa liigud lihtsamalt kaosest läbi või see kaos sind üldse ei puuduta.

Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – ole selleks valmis.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Leia endale mõnus ja vaikne koht. Võid istuda või ka lamada või hoopis seista – tee nii nagu sulle mugav on. Soovitan endale peale võtta pleedi või teki, sest võib külmaks minna, sest tõstan energiad väga kõrgele. Enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.

Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele.

Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

Pärast mida saadan sulle arve andmed ja kutse saadan tund enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.

Millal: 23 aprillil kell 18:00 – 19:15

Energiapanus on 10 eurot, mille palun ettemaksuna sooritada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti).

Osalemiseks tee ülekanne (10€) selgitusega: rännak
Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Koosviibimine toimub: Zoom keskkond.
(Pärast arve tasumist ehk 1 tund enne meditatsiooni saadan sulle kutse e-posti, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.)
Kui sattud segadusse, siis küsi julgelt kas TAO Keskuse postkasti kirjutades või kirjuta otse mulle! 🙂

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
23 aprill 2020
Time:
18:00 - 19:00
Cost:
eur10