Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Oma keha ja energiate tervendamine Pesas

15 mai 2019 @ 18:00 - 19:30

eur15

Tegemist on meditatsiooniga, kus viiakse sind tervendamise energiasse, kus siis vastavalt sinu energeetikale tervendatakse, muudetakse, puhastatakse sinu energeetilist välja ja keha.
Kui sul on vaja juurde väärikust või elujõudu, siis sa seda saad ja kui sul on vaja midagi tervendada, siis tehakse ka seda ehk see kõik käib sinu algolemuses ehk sinu algenergia sageduses.
Kui vajad kehasageduse tõstmist või siis mingit kaitset, siis saad ka selle info.
Kui vajad mingi olendi eemaldamist, siis tehakse ka seda.
Kui sul ei ole vaja midagi tervendada, siis leiad sina kõrgema sageduse või põneva rännaku – sa tead kui tahad tulla 🙂

See meditatsioon on kõrgemate tegelaste soov, et inimeste teadlikus kasvaks, sest hetkel on keha piirangutes ning paljud tunnevad nagu nad ei ole nemad ise.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata)

Millal: 15.mail ja kell 18:00-19:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1 korrus (trepi kõrval paremal olev uks) Tuled autoga: Sõida sisse Äripäeva hoone (punane korrusmaja Pärnu mnt viadukti kõrval) juurest, sõida Äripäeva hoone eest läbi otse edasi kuni keerab vasakule viadukti alla, sõida viadukti alt läbi ja keera kohe jälle vasakule, sõida otse kuni paekivi hooneni välja. Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga!

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Details

Date:
15 mai 2019
Time:
18:00 - 19:30
Cost:
eur15