Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Oma keha ja energiate tervendamine Tao Keskuses

18 detsember 2019 @ 18:30 - 20:00

eur20

Tegemist on meditatsiooniga, kus viiakse sind tervendamise energiasse, kus siis vastavalt sinu energeetilisele seisundile tervendatakse, muudetakse, puhastatakse sinu energiavälja ja keha.

Kui sul on vaja juurde väärikust või elujõudu, siis sa seda saad ja kui sul on vaja midagi kehaliselt tervendada, siis tehakse ka seda ehk see kõik käib sinu algolemuses – sinu algenergia sageduses.
Kui vajad kehasageduse tõstmist või siis mingit kaitset, siis saad ka selle info.
Kui vajad mingi olendi eemaldamist, siis tehakse ka seda.
Kui sul ei ole vaja midagi tervendada, siis leiad sina kõrgema sageduse või põneva rännaku – sa tead kui tahad tulla 🙂

See meditatsioon on kõrgemate tegelaste soov, et inimeste teadlikus kasvaks, sest hetkel on keha piirangutes ning paljud tunnevad nagu nad ei ole nemad ise.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata)

Millal: 18. detsembril ja kell 18:30-20:00

Energiapanus on 20 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta. Kui sul ei ole võimalik panust panna, siis ära jäta tulemata vaid kirjuta või helista mulle ning lepime kokku teisiti.

VÕTAN KAASA KA INSPIRATSIOONI KAARDID, KUI KEEGI SOOVIB KINGITUSEKS OSTA, SIIS VÕIMALUS OLEMAS (20 eur)

Koosviibimine toimub: TAO Keskus asub Rotermanni 2,
sissepääsuga Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast.

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
18 detsember 2019
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
eur20