Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Oma keha ja energiate tervendamine

20 jaanuar @ 18:30 - 20:00

VEEBIMEDITATSIOON

20. jaanuaril ja kell 18:30 – 20:00

otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠’𝗜.
Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada – selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus

🌺TÄHELEPANU!🌺
ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks. 😉

Tegemist on meditatsiooniga, kus viiakse sind tervendamise energiasse, kus siis vastavalt sinu energeetilisele seisundile tervendatakse, muudetakse, puhastatakse sinu energiavälja ja keha.

– Kui sul on vaja juurde väärikust või elujõudu, siis sa seda saad ja kui sul on vaja midagi kehaliselt tervendada, siis tehakse ka seda ehk see kõik käib sinu algolemuses – sinu algenergia sageduses.
– Kui vajad kehasageduse tõstmist või siis mingit kaitset, siis saad ka selle info.
-Kui vajad mingi olendi eemaldamist, siis tehakse ka seda.
– kui on vaja mingi haiguse, viiruse tervendamist, siis seda tervenduse.
– Kui sul ei ole vaja midagi tervendada, siis leiad sina kõrgema sageduse või põneva rännaku – sa tead kui tahad tulla 🙂

See meditatsioon on kõrgemate tegelaste soov, et inimeste teadlikus kasvaks, sest hetkel on keha piirangutes ning paljud tunnevad nagu nad ei ole nemad ise.

Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt – võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!

𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:
20 jaanuaril ja kell 18:30 – 20:00

𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :
*15 eurot
*22 eurot,
*33 eurot
*44 eurot
*55 eurot
*66 eurot
*77 eurot
*88 eurot
*99 eurot
*111 eurot
mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Osalemiseks panusta see summa (….€) mida tunned selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Kanaldatud nimi Hingeingel

Details

Date:
20 jaanuar
Time:
18:30 - 20:00