Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Õpime ja praktiseerime Kanaldamist Tapal

16 juuni 2019 @ 16:00 - 18:00

eur25

Kuidas saada infot? Palju räägitakse kanaldamisest – mis see on ja kuidas see toimib?
Me kõik oleme kanalid/tunnetajad/teadjad ja info saamiseks kasutame alateadlikult infovälja. Kuidas saada infot teadlikult, sellest see õpituba räägib ja juhatab suuna. Me avame teadlikult kanali ning tunnetame seda ka omal nahal. Lisaks jagame kogemusi ning aitame üksteisel kogeda, sest õiget ja valet ei ole aga info on ja miks siis mitte seda kasutada ning jagada.
Õpitoas varem osalenutest, kanaldavad teadlikult – jah, koolitöö või eraelus vajamineva suudab õpitoas käinud isik ka kanaldada, küsimus on ainult usaldamises. Usaldust saab ka treenida – tagasiside saamisega ja sellega me tegeleme ka õptoas.Kui soovite, siis võite mõelda küsimusi, millele olete soovinud vastust saada aga vastust ei ole saanud- kanaldame koos vastused neile 🙂

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).

Õpituba sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või võta ühendust Heaolutuba Külliga

Millal: 16.juunil ja kell 16:00-18:00

Energiapanus on 25 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
16 juuni 2019
Time:
16:00 - 18:00
Cost:
eur25