Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Piirid vabaks Pesas

1 mai 2019 @ 18:30 - 20:00

15€

Piirid vabaks meditatsioon/rännak on mõeldud neile, kes on endaga rohkem tegelenud. Selles rännakus võtame ette kaugemaid Universumi kohti. Kaugemad kohad on vastavalt sinu energeetilisele sagedusele – mida kõrgemal sagedusel asud, seda kaugemale ja kõrgemasse sageduse infole ligi pääsed.
Kuna ma liigun ise erinevate sageduste vahel, siis on mul võime sind lasta sinna, kuhu soovid ehk mul ei ole piire ja kui dimensioonidest väljud ühendab meid energeetiline side, mille kaudu su vajadusel tagasi tõmban.
Olen viinud inimesi dimensioonide vahele rändama ja ka olen viinud dimensioonidest välja – kõik sinna ei pääse aga jälle ühel päeval oled valmis.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata)

Millal: 01.mail ja kell 18:30-20:00

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1 korrus (trepi kõrval paremal olev uks) Tuled autoga: Sõida sisse Äripäeva hoone (punane korrusmaja Pärnu mnt viadukti kõrval) juurest, sõida Äripäeva hoone eest läbi otse edasi kuni keerab vasakule viadukti alla, sõida viadukti alt läbi ja keera kohe jälle vasakule, sõida otse kuni paekivi hooneni välja. Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga!

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Details

Date:
1 mai 2019
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
15€
https://www.facebook.com/events/2327543384235687/

Organizer

Hingeingel
Email:
hingeingel8@gmail.com