Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Puhastame suhete, seksuaalenergia piiranguid Viljandis

31 august 2019 @ 08:00 - 17:00

eur15
Suhte ja ka seksuaalenergia suudame me ise kinni panna ning ka alla suruda. millegi pärast ei ole me piisavad või millegipärast ei taha me enam haiget saada. Mul on hirm ja olen võimaluse asemel valinud vältimise ning hirmu.
Kõike on võimalik energiatega tervendada või lahustada. Seda me ka selles meditatsioon rännakus teemegi.
Kogu rännak on seotud kosmilise energiaga – teisisõnu läheme igaüks oma galaktikale (paljud on sealt pärit aga ei mäleta – on aeg uuesti mäletama hakata). Loome ühenduse läbi üliteadvuse oma algolemuse sageduse energiaga. Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.
 
Lisaks rännakule räägime natuke seda mida sellel grupil vaja teada on ehk kanaldan ja jagan hetkel vajalikku infot.
 
Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂
 
Rännak/meditatsioon sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.
 
Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302
 
Millal: 6. septembril ja kell 18:00-19:30
 
Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.
 
Koosviibimine toimub: Viljandis, Joogakeskuses, Pikk 2c

Details

Date:
31 august 2019
Time:
08:00 - 17:00
Cost:
eur15