Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Rahu loomine enda sees ja väliskeskkonnas

24 märts @ 19:00 - 20:30

VEEBIMEDITATSIOON

24. Märtsil ja kell 19:00 – 20:30

otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠’𝗜.
Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada – selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus

TÄHELEPANU!
ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.

Ärevus meie sees tuleb, et oleme oma fookuse kaotanud ja energia läheb mingi väliskeskkonna situatsiooni, tegevuse toitmiseks.
Olles oma mõistuses nii ametis erinevate tegevustega võid tunda ärevust, viha, jõuetust, mõttetust jne. Sinu ellu tulevad takistused, isegi raha hakkab välja minema, töölised lahkuvad töölt, töökaaslased peegeldavad ebakindlust või üürilised ei ole need kes võiks või lapsed, lähedased hakkavad kummaliselt käituma jne. Enda kaotamine toimub nii kiiresti ja lihtsalt, et vahel ei ole võimalik seda märgata ja hopsti oledki sa seal kus olla tegelikult ei taha. Väliskeskkond toodab sulle aina kohustusi ja raskusi juurde ja juurde ning kõigel ei paista lõppu tulema aga sina väsid.
Kui eelnev on tuttav sulle, siis oled kindlasti kuskil kinni ja ei näe suurt pilti või oled oma fookuse nii laiali hajutanud, et ei märka detaili ehk nüüd tuleb kõik asjad korraks käest panna ja võtta tagasi oma energia, rahuneda ning läheneda oma elule teisest küljest.
Me liigume erinevatele tasanditele, et sellest süsteemist väljuda ning olla jälle oma keskmes ning nautida oma elu sellisena nagu sa seda tahad

VÕID SAATA KÜSIMUSI VÕI ESITADA KÜSIMUSI OTSE

Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt – võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!

𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:
24 märtsil ja kell 19:00 – 20:30

𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :
*15 eurot
*22 eurot,
*33 eurot
*44 eurot
*55 eurot
*66 eurot
*77 eurot
*88 eurot
*99 eurot
*111 eurot
mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Osalemiseks panusta see summa (….€) mida tunned selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Kanaldatud nimi Hingeingel

Details

Date:
24 märts
Time:
19:00 - 20:30