Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vestlusõhtu teekond nähtamatu ja nähtavaga Pesas

21 mai 2019 @ 18:00 - 19:30

20€

Teekond nähtamatu ja nähtavaga on lugu, kuidas ma olen sellel teekonnal käinud.

Teekonnal olles valinud koole ja vaadanud alt ülesse, sest nii on ju kombeks. Pettunud, sest maailm ei ole sugugi nii ilus. Kohtunud musta ja kosmilise maailmaga ning raputanud pead ja teinud ikka omamoodi. Kuulanud toolil inimesi ja koos vaadanud kuidas saab paremini või seda et me ei ole hulluks läinud. Sellel vestlusõhtul luban rõõmuga ka sinul jagada, sest koos rääkides näeme rohkem ja saame ka taipamisi rohkem – oled oodatud vestlema ja puslet kokku panema, mis maailm on ja kas kõik on ikka nii nagu meile näidatakse. Räägin ka sellest, et erinevatel sagedustel näeme erinevaid pilte või siis on sinul hoopis teine nägemus ja jõuame uue teadmiseni – mine tea, lubame olla ja luua 🙂

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata)

Millal: 21.mail ja kell 18:00-19:30

Energiapanus on 20 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1 korrus (trepi kõrval paremal olev uks) Tuled autoga: Sõida sisse Äripäeva hoone (punane korrusmaja Pärnu mnt viadukti kõrval) juurest, sõida Äripäeva hoone eest läbi otse edasi kuni keerab vasakule viadukti alla, sõida viadukti alt läbi ja keera kohe jälle vasakule, sõida otse kuni paekivi hooneni välja. Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga!

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
21 mai 2019
Time:
18:00 - 19:30
Cost:
20€

Organizer

Hingeingel
Email:
hingeingel8@gmail.com