Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sageduste tõstmine uuele vibratsioonile. Rakvere

7 märts 2020 @ 13:00 - 14:30

eur15

Viime kehad uuele tasandile, et olla avatud suuremale loomisele ning murevaba elule. Mida kõrgemal vibreerime, seda lihtsam on meil omi soove tegelikkuseks viia.
Selleks ühendame ennast lahti meie energiatest toituvatest energiaühendustest ning kutsume tagasi kogu meile kuuluva energiate kogumi.

Meditatsioon/rännak toimub üliteadvuses ja sinu enda algolemuse loovates energiates.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Rännak/meditatsioon sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302

Millal: 07. märtsil ja kell 13:00-14:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Koosviibimine toimub: Rahulolupesas aadressil Pikk 7
Rakvere

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
7 märts 2020
Time:
13:00 - 14:30
Cost:
eur15