Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Suhted ja nende harmoniseerimine. Usaldus ja unikaalsus Rakvere

7 märts 2020 @ 17:00 - 18:30

eur15

Suhted iseendaga, väliskeskkonnaga. Lubada olla endal ja ka sind ümbritseval täpselt selline nagu on. Loome olemise, et ON ja kinnitame selle oma eluteele ning aktiveerime meie keha tõstva vibratsiooni oma eluteel püsivalt aktiivseks. Kui sina muutud või muudad endas midagi, siis muutub kõik sinu ümber automaatselt.

Loome ühenduse läbi üliteadvuse oma algolemuse sageduse energiaga. Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik). Tegelikult ole nii kuidas oled, põhiline tunne selles riietuses end hästi 🙂

Rännak/meditatsioon sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302

Millal: 07. märtsil ja kell 17:00-18:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta tulemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Koosviibimine toimub: Rahulolupesas aadressil Pikk 7
Rakvere

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
7 märts 2020
Time:
17:00 - 18:30
Cost:
eur15