Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Teekond iseendani, ego, nais- ja meesenergia. Tao Keskuses

15 jaanuar 2020 @ 18:30 - 20:00

eur20

Kes me oleme ja kust me tuleme, millist energiat vajame ja kuidas seda saame. Mis meid piirab ja mis meid toidab. Selle rännakuga saame teada infot, mida veel ei teadnud (nt miks elad sa sellist peremudelit või miks sulle meeldib eemal olla või hoopis klammerduda). Jätame maha selle mis meid piirab ja loome ühenduse sellega, mis meid aitab ning edasi viib. Liigume sageduste vahel, et aru saada, mis on madal ja mis on kõrge ning mida tähendab tõsta sagedust.
Me väljume duaalsest maailmast ja liigume üliteadvuse energias.
Kõik käib sinu enda algenergiates, mis on sõltumatu ja mõjutusteta ja loomulikult kõike teed ise – grupp lihtsalt annab jõu ja mina näitan teed.

Tervendame ego, nais- ja meesenergiat ning oma keha energiaid.

Lisaks rännakule räägime natuke, kuidas ennast hoida ning kuidas selle virr-varriga hakkma saada.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms 58055302

Millal: 15.jaanuaril ja kell 18:30 – 20:00

Energiapanus on 20 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta. Kui sul ei ole võimalik panust panna, siis ära jäta tulemata vaid kirjuta või helista mulle ning lepime kokku teisiti.

Koosviibimine toimub: TAO Keskus asub Rotermanni 2,
sissepääsuga Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast.

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
15 jaanuar 2020
Time:
18:30 - 20:00
Cost:
eur20