Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Teekond iseendani. Pesas

22 märts 2019 @ 18:00 - 19:30

15€

Kes me oleme ja kust me tuleme, millist energiat vajame ja kuidas seda saame. Mis meid piirab ja mis meid toidab. Selle rännakuga saame teada infot, mida veel ei teadnud (nt miks elad sa sellist peremudelit või miks sulle meeldib eemal olla või hoopis klammerduda). Jätame maha selle mis meid piirab ja loome ühenduse sellega, mis meid aitab ning edasi viib. Liigume sageduste vahel, et aru saada, mis on madal ja mis on kõrge ning mida tähendab tõsta sagedust.
Me väljume duaalsest maailmast ja liigume üliteadvuse energias.
Kõik käib sinu enda algenergiates, mis on sõltumatu ja mõjutusteta ja loomulikult kõike teed ise – grupp lihtsalt annab jõu ja mina näitan teed.

Lisaks rännakule räägime natuke, kuidas ennast hoida ning kuidas selle virr-varriga hakkma saada.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com
Millal: 22. märtsil ja kell 18:00-19:30
Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1 korrus (trepi kõrval paremal olev uks) Tuled autoga: Sõida sisse Äripäeva hoone (punane korrusmaja Pärnu mnt viadukti kõrval) juurest, sõida Äripäeva hoone eest läbi otse edasi kuni keerab vasakule viadukti alla, sõida viadukti alt läbi ja keera kohe jälle vasakule, sõida otse kuni paekivi hooneni välja. Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga!

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Details

Date:
22 märts 2019
Time:
18:00 - 19:30
Cost:
15€
https://www.facebook.com/events/811439025963384/

Organizer

Hingeingel
Email:
hingeingel8@gmail.com