Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tellimuste, soovide aktiveerimine Tapal

22 juuni 2019 @ 13:00 - 14:30

eur15

Väga tihti loeme, et tellime oma ellu seda ja teist ning üsna tihti ka kogeme, et see ei aktiveerunud või võttis pisut kauem aega. Isegi mured peres on võimalik luua harmooniaks ja mõistmiseks ning töö mõnusamaks.
Mõtle, mida soovid oma ellu ja tule seda aktiveerima.
Rändame enda algsesse energiasse ning loome/aktiveerime teadlikkuse energiasse seda mis on tõesti tähtis meile endile ja meie endi kõrgemaks hüvanguks. Teisiti on see energeetiline enda mandala loomine.
Vahel on nii, et me küll tahame midagi aga see ei jõua kuidagi meieni – järelikult hoiame sellest mõttest kramplikult kinni ja nii ei saagi soov aktiveeruda.
Nii nagu ikka vastavalt grupile lisanduvad aktiivsed teemad, mis on olulised ning millega tuleb koheselt tegeleda.

Lisaks räägin tellimuste esitamisest ning kui soov siis mõtle hoolega mida tahad ja pane kirja kõik olulised nüansid – esitame tellimuse.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või võta ühendust Heaolutuba Külliga

Millal: 22. juunil ja kell 13:00-14:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Tapal Heaolutoas Mai puiestee 12

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
22 juuni 2019
Time:
13:00 - 14:30
Cost:
eur15