Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vanast vabanemine ja elutee õnnistamine Sauel

27 oktoober 2019 @ 15:00 - 16:30

eur15

Ühes väga armsas kristallide maailmas ja kivimite energia abil loome midagi sootuks uut. Nii nagu ikka kanaldan juurde ja mida parimat, kui võtta appi loodus ning kivide energeetika 🙂

Kohtade arv piiratud – väikesele grupile 🙂

Rännaku käigus jätame maha kõik (ka korduvad mustrid), mis selja taha on kogunenud ja kõik selleks, et energeetiliselt saaksime uued energiad oma ellu vastu võta. Lõpetame Karma tee ja vajadusel puhastame ema/isa liini.
Rännaku käigus loome endale turvalise elutee ja õnnistame tervet eluteed, et meid saadab selle vältel alati kergus ja rahulolu, et meie elus on püsivalt armastus ja see kes/mis meied õnnelikuks teeb ja edasi viib ning loomulikult vastavalt inimestele ka kanaldatud info.
Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Võid kaasa võtta joogiks vett, et kogetu paremini kinnistuks (see loomulikult on vabatahtlik).

Õpituba sobib nii algajatele, kui ka praktikutele – sinul tuleb ainult kohale tulla ja tunda ennast hästi.

Oma tulekust anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata)

Millal: 27.oktoobril ja kell 15:00-16:30

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Energiapanus on 15 eurot, mille palun sularahas kaasa võtta.

Koosviibimine toimub: Sauel, Pärnasalu 19 Kristallipoe Koidukuma ruumides

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
27 oktoober 2019
Time:
15:00 - 16:30
Cost:
eur15