Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Veebimeditatsioon ”Manifesteerimine ehk Kuidas luua tellimusi oma ellu.”

13 detsember 2020 @ 11:00 - 12:30

VEEBIMEDITATSIOON
13 detsembril ja kell 11:00- 12:30
otseülekandes meditatsioon läbi ZOOM’i.
Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada – selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestuse.
Tegemist on praktilise meditatsiooniga ehk läheme meditatiivsesse olekusse ja samas ka kirjutame.
Väga tihti loeme, et tellime oma ellu seda ja teist ning üsna tihti ka kogeme, et see ei aktiveerunud või võttis pisut kauem aega.
Mõtle, mida soovid oma ellu ja tule vaatame koos, kas see mida soovid on sinu kõrgem soov. Kas sinu Kõrgem olemus ka seda kogeda soovib või on see sinu tellimus Egost tulenev.
Rändame enda algsesse energiasse ning loome/aktiveerime teadlikkuse energiasse seda mis on tõesti tähtis meile endile ja meie endi kõrgemaks hüvanguks. Teisiti on see energeetiline enda mandala loomine.
Vahel on nii, et me küll tahame midagi aga see ei jõua kuidagi meieni – seega kaob usaldus ning me hakkame loodut tühistama ehk deaktiveerima.
Õpetan kehaga rääkima nii, et ta aru saab, et kõik on võimalik ja et ta käituks vastavalt sinu soovidele.
Nii nagu ikka vastavalt grupile lisanduvad aktiivsed teemad, mis on olulised ning millega tuleb koheselt tegeleda.
Lisaks räägin tellimuste esitamisest ning seda kõike saad kodus jätkata ja hiljem aktiveerida. Miks kodus jätkata? See on vajalik selleks, et inimese mõistus ei suuda koheselt mõista, mida ta kogeda tahab või saab. Mõistus on piiratud ja üliteadvuses ei ole see oluline, mida me teeme maapeal – seega võta aega.
Kui miski kõnetas on see sulle.
Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.
𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Leia endale mõnus ja vaikne koht. Võid istuda või ka lamada või hoopis seista – tee nii nagu sulle mugav on. Soovitan endale peale võtta pleedi või teki, sest võib külmaks minna, sest tõstan energiad väga kõrgele. Enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele.🙏
𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).
Pärast mida saadan kutse tund enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.
𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:
13.detsembril kell 11:00 – 12:30
𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned
*15 eurot
*22 eurot,
*33 eurot
*44 eurot
*55 eurot
*66 eurot
*77 eurot
*88 eurot
*99 eurot
*111 eurot
mille palun ettemaksuna sooritada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti).
Rännak salvestatakse ja seda on võimalik ka osta kui sa osaleda ei saa.
Osalemiseks tee ülekanne (….€) selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352
𝗞𝗢𝗢𝗦𝗩𝗜𝗜𝗕𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Zoom keskkond.
(Pärast arve tasumist ehk 1 – 1,5 tund enne meditatsiooni saadan sulle kutse e-posti, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.)
Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Details

Date:
13 detsember 2020
Time:
11:00 - 12:30