Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

PUHASTUS JA ENDA SOOVITU AKTIVEERIMINE

22 november @ 7:00 p.l. - 8:30 p.l.

VEEBIMEDITATSIOON

22.novembril ja kell 19:00 – 20:30 võib minna kauem.

Otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠’𝗜.

Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada – selleks mine minu kodulehele www.hingeingel.ee ja vali omale see meditatsioon ning logides iseteenindusse on ta seal alati sind ootamas kui seda vajad. Ostmisel veendu, et ostu sooritad iseteeninduse kaudu.

TÄHELEPANU!
ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.
Kui oled liigselt endaga tegelenud või oled täidetun tohutust infokogusest ning puudub endast arusaam, siis oled oodatut.
Me puhastame oma energiaväljast segavad infokogumid, et saaksid elada kerguses. Meie välismaailm on meie sisemaailma peegeldus ehk kui sisemine on liigselt koormatud või täidetud infoga, mis tundub nii vajalik aga puudub rakendus, siis kaugened endast ja jääd seisakusse või hoopis aina otsid endas veel rohkem. Sa otsid uusi kursusi, sa pead veel midagi õppima jne – TÕESTI? Sul on vaja ennast näha sisemiselt ja siis teda ka mida vajad ja soovid välismaailmas ehk reaalsuses kus elad.
Pärast puhastust avame teadlikult võimaluse kogeda endale soovitud kogemust oma elus ehk peegeldame oma soovi välismaailma, et see sinuni kiiremalt kohale jõuab.
Energiavälja puhastamisel suurendad sa endas teadlikust. Sul on lihtsam infot lugeda, edastada oma soove ja vastuvõtta uusi kogemusi.
Ma loen energiavälja ja kui vaja siis tuleb lisaks veel midagi. Kõik meie kõrgemaks hüvanguks.

VÕID SAATA KÜSIMUSI VÕI ESITADA KÜSIMUSI OTSE
Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt – võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!

𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:
22 novembril ja kell 19:00 – 20:30

𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :
*15 eurot
*22 eurot,
*33 eurot
*44 eurot
*55 eurot
*66 eurot
*77 eurot
*88 eurot
*99 eurot
*111 eurot
mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Osalemiseks panusta see summa (….€) mida tunned selgitusega: rännak
SAAJA: Marrich OÜ
LHV EE987700771009494700

Kanaldatud nimi Hingeingel

Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.

Oma teadmised saan suuremalt osalt oma algolemuse energiast, astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile.
Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud.
Korraldan rännakuid/meditatsioone ning nendel käin kogu grupiga kaasas ja jagan seda infot, mis on sellele grupile vajalik. Töötan algenergiatega ehk loon sideme, sellega millest oleme alguse saanud.
Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga) ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.
Tudeerisin Holistika Instituudis.
Minu juurde jõuavad ainult need imelised, kes peavad jõudma ning need keda saadavad minu juurde inglid/kaaslased/olendid ja kellel on mind vaja. Teistele soovin armastust sellel imelisel planeedil.

Kohtumiseni
Marge

Ülevaade

Kuupäev:
22 november
Time:
7:00 p.l. - 8:30 p.l.