TEADVUSTASANDITE KAARDID

35.00

VALI OMALE MEELDIV SUMMA, MIDA PANUSTADA:

(Tunnetuslik panus - 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222 ….. eurot - mille valid ise, kui sa aga tahad panna oma summa siis ole kena 😊Me kõik oleme erinevad nii ka panused)

Description

Teadvustasandite avamise kaardid sobivad kõigile, kes vajavad toetust oma ellu.                                                                                                                                      Nad näitavad meile meie varjatud sise- ja välismaailma ning aitavad selles paremini orienteeruda ehk kaardid aitavad luua uut energiat ning isiku elus, kes neid kaarte kasutab hakkab kõik paremuse poole liikuma.

Ta mõistab ennast ja ümbritsevat kergemini, kaovad hirmud ja asemele tuleb soov kogeda.

Teadvustasandeid avavad kaardid on loodud ehk kanaldatud teadlikkuse energias eesmärgiga luua heaolutee igale hingele, kes tunneb selle vajalikkust.

Pakis on 48 elu toetavat ja avardavat teadvustasandi kaarti millel on väga eriline energia ja mis resoneerib sind ümbritseva maailma kergusega kasvataval eesmärgil.

Kaartidel on nähtavale tekstile ka tunnetatav energia, mis tervendab, toetab, annab kinnitust ja aitab eemaldada takistused sinu teelt.

Fotode autor Ester Karm www.esterkarm.com
Tekstide autor Marge Riks kanaldatud nimega Hingeingel www.hingeingel.ee

Milleks on vaja teadvustasandeid avardada?

See on selleks, et sinu sisemaailma ehk sinu füüsiline keha koos energiakehadega koosnevad teadvustest, millel kõigil on oma mälu, mille kaudu nad toimivad ja see kujundab sinu väliskeskkonna, milles sa elad.

Tegemist on peegelduste murdumisega ja selle mõjutamisega endale sobivalt.

Muutes või avardades mingit teadvust enda sees kehale turvalisel viisil on kergem saavutada läbi peegeldusmurdumise (sisemiselt välja ja väljast sisse) oma  elus kergus ja heaolu. Teisisõnu sinu sisemised maailmad loovad sinu elu reaalsust ehk muutes oma keha ja meeled neutraalseks, muutub sinu reaalne elu rahulikuks ning kergemaks.

Kaardid toovad ka ülesse sinus olevad kitsakohad ja hirmud ehk nad aitavad sul jääda neutraalseks, kui sa enam kolle ei näe või need erinevad olevused muutuvad sinu jaoks tühiseks.

Kaardi pildid on kõik energeetilise mõjuga ning aitavad, toetavad, avardavad isegi siis kui sa neid ei puutu, loe ega kasuta.

Omades kaardipakki toimub automaatne avardumine enda sees ja alateadlikult teed vastavaid samme oma elu kergemate valikute suunas.

Kaardi kaasas kandmine aitab vastavat teadvustasandit korrastada, neutraliseerida, tugevdada, integreerida.

 

Võid kasutada mitut kaarti korraga (nt emakas + tervendus) Mida mitmekülgsem oled, seda parema tulemuse saavutad endas.
Kaart tuleb välja seni kuni töö on tehtud.

Kui tahad abivahendit otsustamisel (küsi küsimus oma mõttes või mõtle situatsioonile), kaartidel on JAH, EI, VÕIBOLLA, VALI UUESTI, OLED ÕIGEL TEEL, RAHUNE, ÜLEMÕTLEMINE tähised ja vaadates seda kaarti saad teada, mida tuleb tugevdada või luua muutus, et saada soovitut.