Loading Events

« All Events

BULGAARIA – Enesearmastuse reis, retriit läbi kunsti! 5-12 JUULI 2024

5 juuli @ 8:00 e.l. - 12 juuli @ 5:00 p.l.

Noo nii, see mida oleme kaua loonud, kaunikene.
Bulgaaria retriit on üks väga erilisi just kohaenergia poolest ja see tõstab alateadvuse nii ülesse, et sina vaata kas jõuad järgi. Sa muutud isegi siis kui ei usu – ikka paremuse sunas.
Looduslikud soolajärved, koos mudaga, mis muudavad su reaalsust nii kehas sees kui väljas on väga vägev kogemus. See puhastab ja eemaldab ka kõige imelikumad energeetilised nihked sinu kehas.
Lisaks käia reaaliseerunud unistuse sees ja mõista, et kui sina ka unistad, siis see täitub kiiremini kui oma silmaga näed kõikvõimsat loomist jne jne.

Sinu imeline UUS algus ja ühtlasi kuum päikeseline suvepuhkus Bulgaarias, mis on tegelikult rohkemat kui sügav lõdvestus argipäevast. See on uute kohtade-linnade-iseenda avastamine, sisemised olemised koos palverännakuga, kohalikud vaatamisväärsused toidu nautimisega. Lisaks võimalus kogeda piiranguteta maalimist, ammutada inspiratsiooni ümbritsevast ja see kõik omakorda lõuendil talletada. Sobib imeliselt inimestele, kes soovivad oma ellu suuri muutusi, soovivad ise oma elus ohjad haarata ja tunda end päriselt elavana!
Kogu reisi vältel oled hoitud ja ei pea järgmise sammu peale mõtlema – Sinu osa on avatud meel ja investeering iseendasse. Kuidas Sulle tundub?

Pakume Sulle elu muutvat enesearengu kogemust Bulgaarias perioodil 3.juuli-10.juuli.2024. Hüppa kampa ja lähme avastame üheskoos kerguses ning helguses!

Laagrit korraldvad Marge Riks ehk Hingeingel ja Meelika Randma ehk Melandia ART

Marge on kanaldaja, teadja, nägija ja energijate lugeja. Ta on piirangute eemaldaja ja tema energiad avavad tee heaolule. Marge ütleb, et tema seltsis ei jää kunagi inimene samaks, vaid muutub ja seda teevad tema energiad automaatselt. Ta elab Hispaanias juba 2 aastat, sai hispaania keele selgeks kanaldades ja tunneb sealset elu-olu ning energeetilisi paikasid, mida soovib näidata meilegi. Veel ütleb Marge enda kohta nii: Olen terve oma elu olnud võimetega ja minu suurimaks võimeks on muundada energiat nii, et minu ümbruses on kõik hästi. Minu eesmärgiks on elada elu täisväärtuslikult ning vaadata, mis on võimalik veel luua muutes energia vibratsiooni. www.hingeingel.ee

Meelika on kunstnik/koolitaja, kes on lisaks 10 aastat dekoreerinud ja kaunistanud imelisi paiku nii ruumides sees kui ka väliskeskkonnas, mistõttu tunnetab hästi elusloodust ja materjalide struktuure. Aitab inimestel jõuda kunstini kergema tundega. Meelika ütleb maalimise kohta veel nii: Maalimine on minu jaoks protsess, kus puuduvad piirangud ning reeglid. On vaid võimalused ja tohutult palju inspiratsiooni. Lase loomingul Su endasse võtta. Varasemad maalimiskogemused pole koolitustel vajalikud, piisab vabast tahtest ja pealehakkamise jõust. www.melandia.ee

PLAANIS TEGEVUSED :
– väljasõidud energeetilistesse paikadesse
– piirideta maalitehnika õpetus ja juhendamine
– meditatsioonid ja väemaalide aktiveerimine
– PÄIKESERANNIKU energiate avastamine
– õhtusöögid restoranides
Töötoad/meditatsioonid Meelika ja Marge läbiviimisel (kohale tulemine, puhastumine, elu loomisele ja külluse energiatele avanemine, enda siseinfo usaldamine, alateadvuse programmide taipamine, kuulamine ja kanaldamine)
Ühisringid hoitud ruumis
OLEME Nessebari lähedal – anname täpselt teada sellest osalejatele.
TOITLUSTUS. Hommikusöögid ning vahepalad teeme ise. Õhtusöögid restoranides.
REGISTREERIMINE JA TÄPSEM INFO: meili teel info@melandia.ee või FB leht Melandia.ART postkasti või 59035919 Meelika Randma
Reisikoha broneeringu kinnitab sissemakse summas 200€, mille saab kanda Melandia OÜ kontole EE252200221060640218, selgitusse Elumuutev reis BULGAARIA

NB: Tegemist on enesearengu üritusega, mis ei ole turismi ega paketireis.

REISI TASAKAALUPANUS:
tänasest kuni 1.12.2023 – 1313€
alates 1.03.2024 – 1414€

(Võib tasuda kokkuleppel osade kaupa, näiteks igakuiselt ja kui soovid panustada enda poolt valitud suurema summa, siis ka see aitab sinu muutusele kaasa)
TASAKAALUPANUS sisaldab:
kõiki kulusid va isiklikud ostud
kõiki hommiku- ja õhtusööke ning vahepalasid, millest 6 õhtusööki on restoranis
kõiki transfeere
kõiki väljasõite
maalikoolitus/teraapia
meditatsioonid
erakonsultatsioonid
Reisile LISANDUB LENNUPILET, mille saad ise soetada või organiseerin sulle ise, selleks anna Meelikale märku. Soodsam lend, hind u 280 eur, mis on muutuv. Tegemist on otselennuga ja Bulgaariasse lendavad lennukid otse vaid mai-september – ehk lennupiletid tuleb aegsasti osta!

Loomiseni,
Marge & Meelika

Ülevaade

Algus:
5 juuli @ 8:00 e.l.
Lõpp:
12 juuli @ 5:00 p.l.