Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Elumuutev Barcelona Maali Retriit 25.09-29.09.2023 KOHAD TÄITUNUD ja PEAGI UUS VÕIMALUS :)

25 september 2023 @ 8:00 e.l. - 29 september 2023 @ 5:00 p.l.

Barcelona MAALI retriit KOHAD TÄITUNUD ja PEAGI UUS VÕIMALUS 🙂

Imeline suve pikendav puhkus Hispaanias ehk sügav lõdvestus argipäevast, uute kohtade-linnade-iseenda avastamine, sisemised olemised koos palverännakuga, kohalikud vaatamisväärsused toidu nautimisega. Lisaks võimalus kogeda piiranguteta maalimist, ammutada inspiratsiooni ümbritsevast ja see kõik omakorda lõuendil talletada.
Kogu reisi vältel oled hoitud ja ei pea järgmise sammu peale mõtlema – Sinu osa on avatud meel ja investeering iseendasse. Kuidas Sulle tundub?

Pakume Sulle elu muutvat reisikogemust Hispaaniasse perioodil 25.09-29.09.2023. Hüppa kampa ja lähme avastame üheskoos kerguses ning helguses!

Laagrit korraldvad Marge Riks ehk Hingeingel ja Meelika Randma ehk Melandia ART

Marge on kanaldaja, teadja, nägija ja energijate lugeja. Ta on piirangute eemaldaja ja tema energiad avavad tee heaolule. Marge ütleb, et tema seltsis ei jää kunagi inimene samaks, vaid muutub ja seda teevad tema energiad automaatselt. Ta elab Hispaanias juba 2 aastat, sai hispaania keele selgeks kanaldades ja tunneb sealset elu-olu ning energeetilisi paikasid, mida soovib näidata meilegi. Veel ütleb Marge enda kohta nii: Olen terve oma elu olnud võimetega ja minu suurimaks võimeks on muundada energiat nii, et minu ümbruses on kõik hästi. Minu eesmärgiks on elada elu täisväärtuslikult ning vaadata, mis on võimalik veel luua muutes energia vibratsiooni. www.hingeingel.ee

Meelika on kunstnik/koolitaja, kes on lisaks 10 aastat dekoreerinud ja kaunistanud imelisi paiku nii ruumides sees kui ka väliskeskkonnas, mistõttu tunnetab hästi elusloodust ja materjalide struktuure. Aitab inimestel jõuda kunstini kergema tundega. Meelika ütleb maalimise kohta veel nii: Maalimine on minu jaoks protsess, kus puuduvad piirangud ning reeglid. On vaid võimalused ja tohutult palju inspiratsiooni. Lase loomingul Su endasse võtta. Varasemad maalimiskogemused pole koolitustel vajalikud, piisab vabast tahtest ja pealehakkamise jõust. www.melandia.ee

PLAANIS TEGEVUSED REISIL:
Väljasõit imelisse energeetilisse Sitges linna jalutama ja külluslikule õhtusöögile
Pehmed hommikuärkamise võimlemised
Kunst – maalimine Meelika Randma juhendamisel, teraapia
Väljasõit imelisse energeetilisse Montseratti mäele, kus toimub sisemine palverännak
Majutuses töötoad/meditatsioonid Meelika ja Marge läbiviimisel (kohale tulemine, puhastumine, elu loomisele ja külluse energiatele avanemine, enda siseinfo usaldamine, alateadvuse programmide taipamine, kuulamine ja kanaldamine)
Väljasõit Barcelona energiat avastama koos rikkalik õhtusöök vaatega linnale
Ühisringid hoitud ruumis

MEIE MUGAV MAJUTUS on Barcelonas, anname täpselt teada sellest osalejatele.
TOITLUSTUS. Hommiku-ja õhtusöögid ning vahepalad valmistab meile majutuses kohapeal armas Marge. Kolm õhtusööki sööme Hispaanias restoranides.
REGISTREERIMINE JA TÄPSEM INFO: meili teel info@melandia.ee või FB leht Melandia.ART postkasti või 59035919 Meelika Randma
Reisikoha broneeringu kinnitab sissemakse summas 200€, mille saab kanda Melandia OÜ kontole EE252200221060640218, selgitusse Elumuutev reis

REISI TASAKAALUPANUS
tänasest kuni 30.04 – 695€
alates 1.05 – 777€
alates 1.06 – 888€
alates 1.07 – 999€
alates 1.08 – 1010€
alates 1.09 – 1111€
(Võib tasuda kokkuleppel osade kaupa, näiteks igakuiselt ja kui soovid panustada enda poolt valitud suurema summa, siis ka see aitab sinu muutusele kaasa)

TASAKAALUPANUS sisaldab:
4 päeva
kõiki hommiku- ja õhtusööke ning vahepalasid, millest kolm õhtusööki on restoranis
kõiki transfeere
kõiki väljasõite linnadesse Hispaanias eesti keeles Marge juhendamisel
Maalikoolitus/teraapia
hommikuliikumised
meditatsioonid
töötoad

Reisile LISANDUB LENNUPILET, mille saad ise soetada või organiseerin sulle ise, selleks anna Meelikale märku. Hetkel on plaan edasi-tagasi Ryaneriga lend, hind u 240€, mis on muutuv. Väljasõit 25.09.23 kell 12.05, kohal Barcelonas kell 15.00. Tagasilend 29.09.23 kell 12.00, Tallinnas tagasi kell 17.00.

Loomiseni,
Marge & Meelika

Ülevaade

Algus:
25 september 2023 @ 8:00 e.l.
Lõpp:
29 september 2023 @ 5:00 p.l.