Loading Events

« All Events

Energiate Koolitus “Energiad minu igapäevas”

1 august @ 8:00 e.l. - 31 oktoober @ 5:00 p.l.

UUED RÜHMAD ALUSTAVAD AUGUSTIS 2024

REGISTREERIMINE ON AVATUD

RÜHMA VIBRATSIOONID, MIS MUUTMA SIND HAKKAVAD ON ning kuulud sellesse rühma, mille kirjeldus on nii sinulik:

TEADJAD – Märksõnad-
Oled teadlik ehk tead liiga palju aga puudub kogu selle tarkusega midagi peale hakata. Sul on raske oma arvamust endale hoida ning kipud isegi nati vaidlema. Tahad katsetada paljut ja siis oled ummikus, sest see oli mõtetu või siis liiga suure protsessiga. Oled palju kosmoses, õpingutes, proovimises, tegevuses aga millal sa siis elad?

USALDAJAD Märksõnad-
Sa ei usalda ennast minema erinevatesse kohtadesse. Oled kahtleval seisukohal kui tunned ennast ebamugavalt. Sul on raske usaldada. Otsid pidevalt kinnitusi ja leiad tonte ka sealt kus need puuduvad.

ELUVOOG Märksõnad –
Sa oled vaatleja, märkad, lubad olla lubamises aga vahel nagu lööd kahtlema, kangestud. Kindlasti on veel sõnu selleks aga sa tunned ennast ära ja kirjuta kohe, sest muidu võid jääda jälle hiljaks 🙂 aga ka see on oki sinu jaoks 🙂 Elu liigub aga kui on vaja teha muutus, siis pigem ootad. Kui on vaja teha kiire otsus, sa pidurdud ja ei tea mida tahta, kuigi soovisid midagi uut enda ellu ja kui see käes, siis loob see pigem kõhedust, kui edasi liikumist.

 

SOOVIST OSALEDA KIRJUTA E-MAIL hingeingel8@gmail.com või messengeri teade, kes sa oled ja miks sul seda kursust vaja on ning mis on sinu eesmärk.

Seega mõtle hoolega järgi, sest see ei ole tavaline kursus vaid Kõrgemate jõudude juhatus SINU kõige kõrgemaks hüvanguks ja see kestab 24 kuud. Tegemist on energeetilise vibratsiooni teel muutusi loova kursusega, kus tuleb valida iseennast ja jääda endaks ning mõjutajad tuleb jätta tähelepanuta, sest neid on igal sammul. Kui otsustasid osaleda, siis mõtle korra ja tee taotlus ehk otsus mida sa selle kursuse läbimisega oma ellu tahad saada ja tea, siis see ka realiseerub, kui jääd endale kindlaks.

Esimesed 9 kuud on soovitatavad – hiljem otsustad, kas soovid edasi minna.

Kursus on elumuutva energiaga, kus tulevad ülesse kõik trigerid, kahtlused, endast loobumise jne – kui vastu pead, saad kergema elu ja kiiremate soovide täitumise.

Eesmärk olla ja saavutada oma elus kõik mida soovid ning olles terve ja tasakaalus, kus puudub kõikumine vaid liikumine.
Hakkad liikuma rühmades ehk saad nii erinevaid vibratsioone – see on vajalik enda tahte kinnistamiseks. Lisaks aitavad sind sellel teel praktikad ja 24/7 messingeris toetus.

RÜHMADE VIBRATSIOONID mis võivad tulla (kui tunned end ära siis see on sulle):

Märksõnad –
Sa oled tahad olla edukas ja kohati oledki aga miski jääb ikka vajaka, märkad, lubad olla lubamises aga vahel nagu lööd kahtlema või jääb enesekindlusest või jõust puudu, kangestud ja lükkad asjad edasi või teed väiksemalt kui võiks. Kindlasti on veel sõnu selleks aga sa tunned ennast ära ja kirjuta kohe, sest muidu võid jääda jälle hiljaks aga ka see hilinemine on oki sinu jaoks
Märksõnad –
Sa oled vaatleja, märkad, lubad olla lubamises aga vahel nagu lööd kahtlema, kangestud. Kindlasti on veel sõnu selleks aga sa tunned ennast ära ja kirjuta kohe, sest muidu võid jääda jälle hiljaks 🙂 aga ka see on oki sinu jaoks 🙂 Elu liigub aga kui on vaja teha muutus, siis pigem ootad. Kui on vaja teha kiire otsus, sa pidurdud ja ei tea mida tahta, kuigi soovisid midagi uut enda ellu ja kui see käes, siis loob see pigem kõhedust, kui edasi liikumist.
Märksõnad-
Sa ei usalda ennast minema erinevatesse kohtadesse. Oled kahtleval seisukohal kui tunned ennast ebamugavalt. Sul on raske usaldada. Otsid pidevalt kinnitusi ja leiad tonte ka sealt kus need puuduvad.
Märksõnad-
Oled teadlik ehk tead liiga palju aga puudub kogu selle tarkusega midagi peale hakata. Sul on raske oma arvamust endale hoida ning kipud isegi nati vaidlema. Tahad katsetada paljut ja siis oled ummikus, sest see oli mõtetu või siis liiga suure protsessiga. Oled palju kosmoses aga millal sa siis elad?
Märksõna-
Siiani oled teeninud teisi aga see toob sulle raskust juurde, seega see on kursus kus hakkad ennast tunnistama ja vastu võtma. Sa ei häbene oma elu vaid uhkusega tänad eelnevaid kogemusi, sest need on sinu omad.
Vahel meil puudub soov tunnistada, et need teod pidurdavad või sina ise oled selle endale kokku keetnud. Seega on kergem eitada või pea ära pöörata. Siin võid olla sina ise aga ole valmis endale otsa vaatama ja armastama end just sellisena nagu oled.

VEEBIKOOLITUS, saame kokku kord kuus ja seni kuni tunneme, et oleme valmis ise edasi liikuma.

Teadmatus mõjutab meid igal sammul. Räägitakse energiatest, vibratsioonidest, jaatamisest, lahtilaskmisest, sagedustel liikumisest ….. jne.
KUIDAS? Kas teen õieti? Kas saan ikka aru mida miski tähendab? Kuidas see tundmine käib? Miks mina siis ei tunne? Miks mina ei oska? Kes see mind juhatab? Mis on suur plaan? Kuidas energiad enda juurde tõmmata? Kuidas ma tean, et ma asju välja ei mõtle? Mis on rünnakud ja miks nad ründavad? Miks ma kaotan energiat ja miks ei tule uued ideed?
𝗠𝗶𝗱𝗮 𝘁𝗲𝗲𝗺𝗲:
Kõike , mis aitab elus paremini ennast tunda ehk kellele mentor, kes saab mentoriks. Kirja on kõike raske panna, sest võtame läbi kõik teemad, mis huvitavad ja mida veel ei mõista.
– Mõistame oma olemust – minu vägi ja enda valimine.
– Konkurents, rivaalid ja kus see tuleb.
-Panustamine ja puudustedvuse teadvustamine ning märkamine
– Teadvustasandite platvormide, vibratsioonide aktiveerimine ja mõistmine
– Peegelmaailm ehk peegeldused reaalsuses, kuidas luua endale see mida tahad.
– Mõistame, kuidas hoida oma energiat, oma füüsilist keha, oma auravälja.
– Oma energiavälja puhastamine, kaitse.
– Astraal, mis see on ja kuidas seal liikuda. Erinevates maailmades, sagedustes liikumine.
– Ruumi loomine, puhastamine, kaitse.
– Kohaenergeetika, selles liikumine nii, et püsivalt on hea olla ka erinevates kohtades ehk
pidustustel, rasketes madalates seltskondades jne.
– Mediteerimine, usaldamine, lahtilaskmine.
– Kanaldamine, abilised, teejuhid
– Kaardid, raamatud, energiad.
– Pendeldamine.
– Telepaatia, kauguses suhtlemine.
– Kuulan ka sind ehk kui on lisa teema, mis sind huvitab, siis paneme selle koolitusse ja koos teeme ning vaatame kuhu see teema meid viib
𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt – võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne koolitust 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Koolitus sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!
𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).
𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
Energiapanus iga kuu on vastavalt selline nagu tunned (kui see käib üle jõu, kirjuta) :

*77 eurot

*88 eurot
*99 eurot
*111 eurot
*…… eurot

Ülevaade

Algus:
1 august @ 8:00 e.l.
Lõpp:
31 oktoober @ 5:00 p.l.