Konkurents

Konkurents on sinu loodud valik, kogeda võrdlust/võitlust sind ümbritseva maailmaga.
Kuidas nii? Jah, sinu maailmas puudub see kui mõistad, et igaüks siin ilmas elab oma maailmas ja ta loob seda maailma täitsa üksi. Me oma mõtetega loome end ümbritseva maailma ja ka teised inimesed end ümbritsema. Loomulikult meie ümber on abistav keskkond, mis siis aitab loodut võimendada ehk üheks abiliseks on ühisväli ja ka peegeldused. Kui sa keskendud headele asjadele, hakkad kogema häid kogemusi, Kui sa keskendud raskustele, saad sa kogeda raskusi. Kui sa keskendud konkurentsile, saad sa kogeda konkurentsi erinevates valdkondades.

Konkurentsi on kõikjal, kui sa selle enda ellu lood/mõtled/kutsud jne

– Tööalane konkurents. Sa pead vastama mingitele nõuetele või pead olema parem või siis tunned ennast halvemana.
– Suhete konkurents. Meeldimine ja jälle kas meeldid teistele või tahad tunda ennast mitte meeldimise väärilisena.
– Armastuse konkurents. Väärtustamine, kas ma ikka olen nii hea või siis olen teistest alati parem või halvem.
– Tähelepanu konkurents. Mind ei panda tähele või saan liigset tähelepanu.

See kõik on valik, mida kogeda soovid.
Üheti, ma nimetan elu maailmas sagedusteks, tasanditeks, eraldi maailmadeks jne
Siis meie elu on pidevas arengus, ka meie soovitud valikud on arengus – seega võiks mõista, et kui soovid saavutada täielikku heaolu tuleb sul teha endale vajalik valik. Valik olla neutraalne koos tunnetega ja oma loodud maailmas, koos rõõmude ja nende tunnetega, mida sa teadlikult kogeda soovid. Seega läbid sa koos sageduse tõusuga ka tasandeid ning üheks tasandiks on ka konkurents – see on selline valik, et kui otsustad, et see sind ei puuduta, siis tuleb sellised mõtted neutraliseerida või peatada “STOPP, see mind ei puuduta”.
Tore, kui sa sellega kokku ei puutu, aga vahel võib tekkida tunne, kus võrdled ennast teisega või loed kui palju/vähe kellegil raha on või kui hästi/halvasti kellegil läheb – ka see on konkurents.
Kõigest on võimalik väljuda teadlikult – ilma, et pead enda minevikus surkima ja tervendama midagi. Jah, meditatsioonid aitavad jääda teadlikuks, aga ka mediteerijad või teadlikud inimesed osadel tasanditel /maailmades vahel ei kuula mida nad mõtlevad või räägivad. Tee katse ja ürita kuulata, mida sa mõtled või räägid – võid seda ka lindistada. Sa üllatud, sest sa ei pane tähele kuidas sa ennast programmeerid mingeid valikuid tegema.
Konkurentsi tasandist saab väljuda teadlikult, kui hakkad ennast kuulama ning mõistad ennast, miks sa sedasi räägid ja mõtled ja miks sa endale puudusteadvust lood. Sõna „STOPP“ aitab ning koos sagedusetõstmisega ning peagi avastad ennast sellest kõigest kaugel eemal 😊
Püüa mitte kuulata õigustusi – konkurents viib edasi ja kasvatab…. See on lõks. Sina elad oma maailmas ja sina jagad oma teadmisi oma maailmas, seega ei saa seal ju olla konkurente vaid ainult sina ise. Igav on ju ainult paigal seista, ilma energiat kogemata ja juurde tootmata.
Meie eesmärk on tunda heaolu ja toota energiat, mis paneb meid särama.

Kui paned ennast tähele saad seda kõike peatada ja sellest eemalduda, sõnaga stopp, see ei ole minu asi.

Kuula ennast ja otsusta millele oma tähelepanu viid ja mida tegelikult oma elult soovid ja mida valid. Alati on valik, mida kogeda soovid 🙂 vahel me lihtsalt ei mõista või ei pane tähele 🙂

Armastust, rõõmu ja tiivakalli – vali ise oma valik ja oma otsus, sest see on kõige puhtam.

Marge