Enda puhastus, uued teed, valguskeel ja eesmärkide õnnistamine

15.00

VALI OMALE MEELDIV SUMMA, MIDA PANUSTADA:

(Tunnetuslik panus - 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222 ….. eurot - mille valid ise, kui sa aga tahad panna oma summa siis ole kena 😊Me kõik oleme erinevad nii ka panused)

Kategooria:
Kirjeldus

Kahtled endas, elu on seisakus, peas on puudust tekitavad mõtted, tulevad haigused jne.
Kui oled liigselt endaga tegelenud või oled täidetud tohutust infokogusest ning puudub endast arusaam.
Me puhastame oma energiaväljast segavad infokogumid, et saaksid elada kerguses. Meie välismaailm on meie sisemaailma peegeldus ehk kui sisemine on liigselt koormatud või täidetud infoga, mis tundub nii vajalik aga puudub rakendus, siis kaugened endast ja jääd seisakusse või hoopis aina otsid endas veel rohkem.

Pärast puhastust avame teadlikult võimaluse kogeda endale soovitud kogemust oma elus ehk peegeldame oma soovi välismaailma, et see sinuni kiiremalt kohale jõuab. Me paneme energia liikuma ja lisaks energia liikumisele osadel aktiveeritakse valguskeel.

Energiavälja puhastamisel suurendad sa endas teadlikust. Sul on lihtsam infot lugeda, edastada oma soove ja vastuvõtta uusi kogemusi.

Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.