Nooruse integreerimine ja kerguse taastamine, oma ellu soovitu loomine

15.00

VALI OMALE MEELDIV SUMMA, MIDA PANUSTADA:

(Tunnetuslik panus - 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222 ….. eurot - mille valid ise, kui sa aga tahad panna oma summa siis ole kena 😊Me kõik oleme erinevad nii ka panused)

Kategooria:
Kirjeldus
Tahad olla tunda ennast kergemana ehk keha on neutraalne ja mured on eemal ning ühendus nendega puudub.
Me puhastame oma energiaväljast segavad infokogumid, et saaksid elada kerguses. Meie välismaailm on meie sisemaailma peegeldus ehk kui sisemine on liigselt koormatud või täidetud infoga, mis tundub nii vajalik aga puudub rakendus, siis kaugened endast ja jääd seisakusse või hoopis aina otsid endas veel rohkem.
Pärast puhastust avame teadlikult võimaluse kogeda endale soovitud kogemust oma elus ehk peegeldame oma soovi välismaailma, et see sinuni kiiremalt kohale jõuab. Me viime oma rakkuteadvusesse informatsiooni, et olla täpselt sellises vanuses kus tunned ennast hästi.
– loome ühenduse oma kõrgema mina ehk vaimenergiaga
– puhastame energiavälja ja loome puutumatuse
– aktiveerime rakutedvuses nooruse, terve olemise jne
– võtame ühendust teise energia vaimeenergiaga, et omale soovitu kergemalt luua
– teeme eluteel valiku, mida kogeda soovime

Energiavälja puhastamisel suurendad sa endas teadlikust. Sul on lihtsam infot lugeda, edastada oma soove ja vastuvõtta uusi kogemusi.

Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.