Mees ja naisenergia tervendamine ning südame kanali puhastus

15.00

MEDITATSIOONIL ON ENERGIATMUUTEV MÕJU EHK OLE VALMIS OMA ELU MUUTMA HEAOLU SUUNAS, vahel on vaja ka loobuda, et saaks midagi head tulla.

Vahel on meile meeldetuletust või abistavat energiat, et edasi saada.
Siit leiad endale sobiva sõnumi, koos abistava meditatsiooniga või siis õpetuse, kuidas luua enda ümber turvaline ruum nii, et sinu kehal oleks hea olla 😊
Olen piirangute eemaldaja ja sageduse vibratsiooni tõstja ehk minu vibratsioon aitab sind veelgi edasi. Meditasioonis võib olla kõrval helisid, sest meditatsioon on lindistatud kodustes tingimustes.

Kuidas endale sobivat valida 😊 Hinga sisse ja tunneta või vaata pealkirja – kõik meditatsioonid on erinevad, sest neil on erinev energia sees ja kui miski sind kõnetas, siis see ongi sinule ja just praegu ning ka tulevikus kui seda veel vajad. Kuna me vibreerime erinevatel tasanditel ja maailmades, siis sinule on just see õige 😊 Usalda ja kõik ongi nii nagu peab 😊

Panustades ilmuvad muutused sinu ellu kiiremini
(Kuidas panustada, pane silmad kinni ja tunneta ning saada panus teele vastavas summas ja siis võta vastu imeline muutevenergia aga ilma ootusteta 😊 Ootustel on piirav mõju. Lisaks kui oled valmis suuremalt panustama, siis on ka tulemus kiirem aga siiski tee seda tunnetuse põhjal 😊) Suuremalt panustades vali tavahinna lahtris uus panuse summa.

Pärast panuse laekumist on meditatsioon iseteeninduses sind ootamas igavesti ning vajadusel erinevatel hetkedel saad sellest toetust 🙂

VALI OMALE MEELDIV SUMMA, MIDA PANUSTADA:

(Tunnetuslik panus - 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222 ….. eurot - mille valid ise, kui sa aga tahad panna oma summa siis ole kena 😊Me kõik oleme erinevad nii ka panused)

Kategooria:
Kirjeldus

Mees- ja naisenergia tasakaal on meie sees väga oluline. Kui meie energeetika on natuke nihkes, kas uskumuste või külge poogitud programmide näol, siis enda sees olevate energiate tasakaalustamine ja tervendamine aitab luua heaolu sinu väliskeskonnas.

Meesenergia kuvab meie sise- ja väliskeskkonda enesekindlust, teadlikkust, jõudu, tugevust ja kõike mis on seotud materiaalsusega. Naisenergia kuvab sise- ja väliskeskkonnas loovust, pehmust, voolavust, intuitsiooni, mõistmist, vastuvõtlikust ja kõike mis on seotud harmooniaga. Pannes oma nais-ja meesenergia tasakaalu, saad sa tasakaalu enda sees ja väliskeskkond hakkab seda sulle peegeldama.

Südamekanali puhastamisel suurendad sa endas teadlikust. Sul on lihtsam infot lugeda, edastada oma soove ja vastuvõtta uusi kogemusi.