Tunne oma keha

Energiad, mis meid ümbritsevad muutuvad järjest hõredamaks ja tänu sellele muutub sinu keha tundlikumaks. Seoses sellega tulevikus reisides ekvaatori poole või vahetades meridiaanide vahelist asukohta võid tunnetada oma kehas nii heaolu kui ka ebameeldivat tunnet.

Praegusel hetkel kui meid ümbritseb ühisväljas olev segadus ja kuna meie energiad on avanenud rohkem tunnetamisele, siis hommikuti võib olla ärgates tunne, et ei taha siin maailmas olla, sest kõik tundub nii mõttetu.

Eriti tugevalt on tunda seda viimased kaks nädalat, kus hommikuti käed surevad (loomine pannakse kinni ja kui sa sellest aru ei saa, siis tammud paigal) ja mõtetes üritad ennast maha teha. Paljuski on see tingitud ühisväljas olevast seisakust – jah, energiad ei seisa aga ühisväljas on informatsioon kõigile, et on kaos ja seisak. Seoses sellega võid tunda, et sa oled laisk või ülipüüdlik, siis nii tegelikult asud sa illusoorses energias ning annad ära omale kuuluva loova energeetika.

Lisaks seisakule on palju pisaraid ja ka vahel raskustunnet. Raskustunne alandab sinu heaolu ehk sagedust aga kui sa tead et pisarad väljutavad sinu energeetikast kinni jäänud takistavad energiad (hirmud, mustrid, tühistamised, lubada olla jne), siis on kehal seda kergem taluda.

Juhul kui sa oled sellest energiamängust teadlik, et toimub sinu energeetikas väljutamine sinu heaolu eesmärgil, siis on kehal kergem mõista, sest muidu sa hävitad ennast. Väljutamise ja raskustunde leevendamiseks otsi palun endale mugav tegevus – kas väljas jalutamine või vannis/dušš all raskuse eemaldamine. Keegi ei pea raskust tundma aga kui sa lähed selle raskuse tunnetamisega kaasa, siis hakkad endale kohe suuremat raskust tekitama ja tagajärg ei ole meeldiv.

Mida rohkem sa saad endast aru, seda kergem on sul hõredates energiates toimida nii, et sinu elus puuduvad hirmud ja seisakud. Me ei ole üksi, kuigi vahel tundub nii.

Abiks on palju erinevaid energiaid ja tee nendest enda omad. Siin toon välja mõned:

  • Dušši all anna veele taotlus et uhuks kõik sinu küljest ära ja tee ka rakud lahti nagu kausid ja las vesi uhub sealt võõrad energiad minema.
    Pärast võta lonks vett ja palu täita energiaga, sa võid kujustada kuidas kuldsed tähed mööda keha ringi sibavad ja energiaga täidavad 🙂
  • Looduses kasuta tuult, päikest, puid, et nad puhastaksid sinu energiavälja ja toidaksid sinule mõnusa olemisega.
  • Vali endale meditatsioonid, milles lood sina oma ruumi ja muudad oma energeetikat. Kasutades teise loodud ruumis olemist jätad sa oma energiad sinna ja võid tekitada illusioonse olemise, kui sa ei oska neid endaga kaasa võtta.

Mediteerime, armastame ja vaatame reaalsusele otsa ning mõistame, et oleme ise need kes oma elu juhivad – loomulikult kui sa seda oled otsustanud. Teisiti kui sina ei juhi, siis teeb seda keegi teine, kas läbi sinu kaaslase või ümbritseva ning sinu energiaväli saab järjest suuremaid vopse.

Korrastades oma mõtteid, korrastad oma elu – otsusta, et sa saad muuta ainult ennast ja siis muutub maailm. Vastupidi see lihtsalt ei toimi. Kuidas seda teha, esmalt eemalda enda energiates olevad energiasidemed, mis tarbivad sinu energiaid ehk toituvad sinu energiatest ja siis tuleb kõik muu iseenesest. Seda teen oma meditatsioonides ja oled väga oodatud neis osalema või järgi kuulama – olen energeetiliselt puhastaja, seega saad abi kui soovid. 😊