Armasta ennast ja siis armastavad teised sind vastu

Vaatan aknast välja ja on ilus puhas ning valge – see on näiline nii kui tänavale astud on lögane. See on sama kui meie sisemustes – väljast ei saa aru, et inimese sees on kurbus ja igatsus. Välisest peegeldub kena ilus ja naerune, kui aga lähemalt uurima hakkad ja silmadesse vaatad tuleb esile kurbus, meeleheide, igatsus helluse ja armastuse järele.

Hellus ja armastus – me kõik ju jagame seda, kas ikka jagame? Me soovime saada aga kui palju me seda ka välja jagame. Nii lihtsad sõnad kallis oled, sa näed nii hea välja, ma armastan sind – naerata, sest siis oled veel ilusam. Nii lihtsad sõnad aga raske öelda, raske väljendada ja kui seda teed on kõik nii võlts – jah??? Sama raske, kui öelda kõvasti välja: „Ma olen väärt kõige paremat!“ – kas see on võlts?
Kullake oled sa üksi või kaksi või kampas koos, siis vaata korra oma sisse ja mõtle, kas sa endale oled parim, kas sa endale jagad rõõmu ja heaolu või otsid seda teistelt või hoopis sead sa teised esikohale ning ennast unustad ära.
Kuidas siis olla endale hea ja ka teistele ning kuidas ennast armastada nii, et väline kaasa tuleks?
Toon lihtsa näite ja ikka oma elust 😊 Armastan ennast väga aga mitte isekalt vaid nii, et minul on hea ja see kumab välja ning mind ümbritsevad sama armsad inimesed kui mina ise 😊 Jah, julgen öelda, et olen armas, sest nii ma ennast ka tunnen – olen oma kumerustega ja ei pane neid tähele vaid peeglisse vaadates tunnen rõõmu aga mitte totakalt 😊 Nii kuna sageduse tõstmisega olen rahulolus, siis julgen olla see kes olen. Nüüd näite juurde – praegu saame peredega või sõpradega kokku pühadelaua ääres. Mina kes olen vallaline (hetkel veel) mõtlesin, et kuidas siis olla, istuda või astuda ehk korraldasin oma sõpradele jõululaua ning ka tegevused sinna juurde. See aasta küpsetasime piparkooke – jah, suured täisealised mehed, naised ja üks pisipõnn küpsetasime. Kui palju elevust ja rõõmu – seda jätkus kõigile, ka neile kes olid vaatlejateks 😊 Julgus üle 40 aastastele tekitada elevust on vinge 😊 Lisaks tegime soovisokke – mis need on…. Ma ei tea, lihtsalt tuli, et kuna oleme tagasihoidlikud ja enamus ei viitsi soove soovida, siis otsustasin, et kõigepealt igaüks soovib endale soove ja siis soovime üksteisele ning sulgeme sokid ja piilume aasta pärast, mis meile sooviti (soovidega on nii, et tuleb soovida head, sest kõik on vastastikune, kui soovid halba saad seda ise ka tunda) ja kui palju neist täide on läinud. Lihtsad asjad aga kui palju säravaid silmi ja naeru. Lisaks minu sõbrad on erilised aga nii nagu enamus ei mediteeri teadlikult, siis loome nende ellu seda head tunnet tavaliselt nii nagu nemad sellest aru saavad. Lubada olla endal ja ka teistel nii nagu neil hea on oskus – ole see kes oled ja tunne rahu ka siis kui on kurb ja hirmus. Seega kuna ise olin kui naerupäike, siis teised olid seda ka ehk algne kurbus oli silmist läinud ja kasvõi korraks täitusid kõigi südamed heaolu ja rahulolutundega. Seega kui ise tunned ennast hästi, siis tunnevad seda ka teised aga kui oled isekas ehk kõik peavad osa võtma minu plaanidest, siis see kes seda ei soovi tunneb ennast halvasti ja kuna see peegeldub silmades, siis sina ju ei tunne ennast ka hästi. Las kõik olla ikka nii nagu on, siis sina tunned ennast hästi ja teised tunnevad ka seda läbi sinu.

Paljud küsivad kuidas ma säran, vastus on lihtne – olen lihtsalt mina ise, ei survesta ennast ega teisi. Hirmudele vaatan otsa neutraalselt ja kehitan õlgu – las olla, ära ju ei sure ning loon uue reaalsuse kui vaja. Kõik on lihtne ehk ei tasu üle mõelda – nii saab keha olla rahus, mitte hirmus. Osad armastavad tunnetada igat pisiasja aga kui keha nii õpetada, siis ole valmis kõike ka keha peal tundma ehk sinna lisandub nüüd ka ülemõtlemine, ärevus, hirm ehk lood selle tundega oma tulevikku. Jah, mõte on energia ja kui tundega seda teha, siis kõik mida mõtled saada – seega ära mõtle ehk tõmba kuklast juhe välja ning peata mõtete voog või mõtle lihtsaid ja kergeid mõtteid. Kui mõelda kergelt, siis ühel päeval avastad, et sinu elu on tasakaalus ja sa sa oled pidevas rahulolus. Me mediteerimistel paneme mõtteid kinni ja kui seda pidevalt teha, siis lõpuks avastad, et sinu sees on tohutu rahu ja tänu tunne – ilma mõteteta aga naeratus näol ning siis avastad, et ka teised naeratavad sulle vastu. Naerata ja sulle naeratatakse vastu aga mitte kurbusega vaid rahuloluga – kõik on peegeldus aga mitte alati ja et sellest aru saada tuleb leida enda seest ülesse see kõige tähtsam – oma hea ja rahulolu ehk tasakaal.

Soovi, telli ning tõsta sagedust – sina ise oled oma elu looja ja kui ei ole, siis seda teevad teised läbi peegelduste, programmeerimiste (ehk oma arvamuste pealesurumiste näol) ja kodeerimiste. Usu või mitte aga energia maailm on lihtne aga ka väga võimas ja ettearvamatu. Seega hoia ennast ja nii hoiavad teised sind vastu aga kindlasti mitte nii, et mina teen sulle ja siis sinu kohustus on mulle vastu teha – nii ei toimi, sest teine ei palu sinul teha või olla, kui seda ise teed ja nii, et sul sees oleks tore, siis peagi märkad, et kõik sinu ümber ongi hea ja armas.

Ma tänan ja olen teile kõigile ääretult tänulik – läbi teie olen see kes olen ja olla mina ise oma energiatega on vinge – ka sina oled eriline nii nagu minagi olen eriline 😊

Imelisi pühi ja rahu hinge – looge, unistage, tellige suurelt, sest soovidel on kombeks täituda 😊

Armastuse ja tänutundega
Marge