Elamise võlu

Peegelduste peegeldus.
Meil on tihti kiire oma elu elada ning selle kiiruse sisse kuulub ka kiirustamine endaks saamisel. Eneseareng on nagu üks programmidest, aga sellest enesearengul olija aru ei saa. Ta tahab rohkem ja rohkem ning aina uute ja uute praktikatega ta tegelikult upub järgmistesse tervendustesse ehk tema keha saab uued programmid – tervenda, midagi on vaja tervendada, kuskil on miskit viga, otsi, mõista, uuri, mis on missioon jne.

Ela, naudi ja märka.
Kui sa tegeled enesearenguga vajaduspõhiselt ehk elad oma tavalist kuid erilist elu – toimetades ja lubades endal olla, siis hakkad märkama peegeldusi enda ümber. Peegeldused on nii imelikud ja mõistmatud, et algul puudub arusaamine, et kuidas kogu sind ümbritsev saab olla peegeldus. Kuidas saab olla puu minu peegeldus. See on lihtne – ta kasvab, sirutab oma oksad kõrgemale ja kasvatab end tugevamaks ning sitkemaks. Sama ju teed ka sina. Kuidas saab olla kuri inimene minu peegeldus. Kurjus on ju sinu sees, kui sa endast aru ei saa – see on suunatud sinu enda sisse ja enda poole ning väljast see peegeldab sulle, et ära ole kuri endaga ja aktsepteeri ennast sellisena nagu oled – õrnalt ja hellalt. Proovi ja märka, kuni saad vastu väliskeskkonnast teise inimese näol naeratuse. Juhuu said hakkama, sa said endaga hakkama ja said peegelduse vastu, et oled õrn endaga ja sammud sammukese lähemale enese armastuse suunas. Jah, kõik on peegeldus ja negatiivne peegeldus on midagi, mida kohe üldse vaadata ei taha ja enda sees seda märgata on keeruline. Miks on keeruline? Negatiivne või raske peegeldus on meie sisse ära peidetud, sest hingel on valus ning siis on parem see tumeduse seina või koledate valude taha peita, et ta süsteemi seintest läbi ei pääseks kerguse ja võimaluste poole.
Avades ennast õrnalt enda poole ning mõistes enda neutraalsust, julged vaadata otsa kõigele ja kõigile, sest see oled ju sina ise oma suuruses ja avaruses ning tunnistades endale seda, saad tasakaalu ja tõusu avaramasse maailma, kus peegeldub vastu kergus ja puudub manipulatsioon, sest sa oled endaga üks ning raskused on muigama panev energia, mille läbides avaneb veel suurem kergus ja loomisjõud. Teadmisi aina tuleb ja oled olemises ning loomises, tehes ka pause ja olles lubamises.
Peegeldus on mõistmine oma olemuse ja olemise võlu.
Käies armastuse teed, võib olla see kerge, aga samas müstiline oma erinevate vormidega.

Armastan teid kõiki, isegi siis kui ma teid ei tea, sest armastus on hea.

Kalliralli

Marge