Energiamäng – püüa olla olemises

Püüa mitte kaotada pead ja jääda iseendaks. Jah, palju on segadust ja mõistmatust ning kerge on kõigega kaasa minna isegi siis kui oled piisavalt tähelepanelik ja endaga tegelenud. Kiirustame koju, kiirustame tööle, kiirustame meditatsiooni jne. Tahame midagi või kedagi – tahame olla kellegi sarnased, isegi siis kui mõistuses oleme selle välistanud. Selle kõige tulemuseks on segadus ja hävitusenergia, mis paneb meid tundma ärevust, igatsust, ka süüd ja hirmu.
Praegu toimub tugev energiamäng ja sorteerimine, kas tõused heaollu või jääd püsima madalamasse. Mitte keegi ei taha olla madalas aga isegi madal on kõrge, vahe on ainult selles, et heaolus me ei reageeri sagimisele ja rahmeldamisele – seal puudub meid hävitav energia. Mida rohkem sa enda sagedust tõstad, seda vähem toimub sinu sees ärritust – jah rünnakuid võib ikka tulla aga selle peale sa eemaldud ning ei lähe selle mänguga kaasa. Kui lähed vooluga kaasa, siis oled väga kiirelt väsinud ning rusutud. Tea ka seda kui hakkad kellegile otsa vaatama ja süüdlast otsima, siis kaotad ka energiat – pigem püüa olla olemises. Püüa vahel ka lihtsalt olla – jah, kuulen tihti, et ma ei saa mul on pere või kes siis tööd teeb ja siis jäävad ju kõik asjad tegemata. Need on kõik vabandused ehk manipulatsioon, et sa ikka ilusti oma energiad lahti hoiaksid ja need kellegile edasi annaksid. Kuidas toimida, et leiad omale mõni hetke päevast või siis nädalast (alustuseks on ka see hea) – võta lihtsalt oma tassike mõne oma lemmik joogiga või ole lihtsalt niisama ja istu, istu sellisesse kohta, kus saad vaadata kaugusesse või mõnda ilusat asja ning lase õlad alla, hinga korra sisse ja ole. Mitte midagi ei juhtu, kui sa kohe midagi tegema ei torma aga juhtub see, et saad uuesti oma keha ja meelega kontakti ning sul läheb paremaks. Nüüd tuleb ka see, et keegi paneb pahaks, et istun ja ei tee midagi – loomulikult paneb, sest sellel hetkel võib olla ta sinu sisemuse peegel või hoopis kellegi marionett, et sa oma energiad välja annaksid ning ennast hästi tundma ei hakkaks. Kui näha suuremalt, mõistad, et kui sina oled kõikumatu ehk ei lähe asjadega kaasa, siis ka sinu ümbrus muutub rahulikumaks (väiksed põrked võivad olla aga sa muigad sellele) aga kui sa midagi ei tee, siis on ikka nii, et keegi on süüdi ja kõik tuleb raskelt ning tuleb aga teenida kedagi või midagi (mida rohkem kasutad teenimis sõna, seda rohkem ka teenid). Seega proovi järjest rohkem ennast kõrvalt vaadata ja kui see selge, siis vaata ja tunneta ka sisemust – see on võti ja ma tean millest räägin, sest olen kogenud seda ja liikudes kõrgemale ehk vertikaalselt mõistad kõike järjest rohkem 😊
Jah, ajab nutma ja ka see on sageduse langetamine, kui lähed kaasa hävitusenergiaga, sest tea, et teist on kerge näha ja juhendada aga ennast kõrvalt näha ja olla neutraalne on paras katsumus, sest meil on ju programm, mis on suunatud välja aga endaga tegeledes tulevad kahtlused, kõhklused ja hirmud ning läbi nende piirangud, mitte enda elu paremuse loomine. Kui otsustad, et ei lähe sellega kaasa ja hakkad oma elu loojaks, siis ajapikku kõik muutub ja sa jõuad usaldusenergiasse ning siis läheb lihtsamaks.
Seega praegused rasked ja samas kerged energiad, mis tekkitavad segaduse on kogu aeg muutustes, sest meil on inimesi erinevates sagedustes ja kuna kõik on muutumises, siis energiad muutuvad ka väga kiirelt ja ka asukohapõhiselt – lihtsalt märka ja püüa mitte samastuda vaid loo ehk mõtle millegile ilusale, isegi sombuse ilmaga. Sama tee ka siis kui oled ilusas kohas aga ei saa und või oled segaduses. Ja kui see ei õnnestu, siis pane peale mõnus muusika ja püüa magada või lihtsalt olla, ka see aitab. Kindlasti tõmba tagasi kogu oma energia ja puhtal kujul, sest nii sa taastud kiiremini. Selleks pane silmad kinni ja mõttega mõtle või võid ka kõvasti öelda – tõmban kogu oma energeetika tagasi puhtal kujul ja silme ees võid näha energia sädemeid, mis sinu suunas liiguvad ehk sind täidavad ja lisaks sellele ühendan ennast lahti kõikidest energiatest, kes minu energiatest toituvad nüüd sulgen oma energiad teiste energiate suhtes ehk info tuleb läbi aga teiste tunded ja emotsioonid mitte.
Kui sul on väga raske, siis mine sireli või mõne puu juurde -sa tunned ta ära ja palu puul ennast aidata ehk tuua sinu olemusse kergendust. Loomulikult küsi selleks luba ja oma sõnadega ning sa saad vastuse oma enda mõtte kaudu või siis kehaliselt mingi värina või muu tunnetuse viisil. Siin ilmas ei ole sellist sõna ma ei oska vaid see on piirang mitte proovimiseks 😊

Istun vuliseva vee ääres ja taotlen kergust, mille peale tuleb tuul ja täidab kogu kirjutise kergusega 😊 Olgu meie kõigi päevades palju kergust ja meie endi loomist, sest nii jõuame kiiremini heaollu, sest me mõistame ja ulatame käe (vaikides), isegi siis, kui inimene ei ole valmis.

Armastan ennast ning läbi selle kõike ja olen tänulik, et mul on võimalus kogeda 😊