Energiate tasandil käib üks virr-varr, müksud, vopsud

Aeg on edasi minna, kuid mitte nii, et ennast lõhud – ennast lõhkuda ei maksa. Sammuti ei ole mõtet ennast ohverdada – jää kindlaks oma veendumustele, isegi siis kui väliskeskkond annab teisi märke.
Kui sa siiski oma südames ei ole otsust teinud, kuidas edasi , siis seisad sa seni paigal, kui oled valmis uut vastu võtma. Sa ei pea rapsima vaid lased kõigel rahulikult kulgeda.
Mõttel on suur jõud ja seda räägin oma rännakutel tihti, et isegi mõte „Ma ei viitsi seda või teist teha“, siis ühel hetkel jäädki sa sellest ilma. Jääd ilma tööst, jääd ilma kaaslasest. Mõtle mida soovid endale, sest ei viitsi energia on nii muuseas öeldu ja seda on kerge lahti lasta ning kui soov lahti lasta aktiveerub see praktiliselt kohe.
Leida see uus teema, mida teha tahaks või kellega koos olla, on ka suhteliselt tavaline küsimus, millega minu vastuvõttudel käiakse. Kõigepealt tuleb lahti mõtestada, mida sa kõige rohkem kardad ja kui astud uut sammu, siis mis on see, millega sa kohe kindlasti ei lepi. Siis kui hirmud on eemaldatud saad vaadata kaugusesse, sest nii on kindlam. Mina ei poolda seda, et kui midagi ei meeldi löö uks kinni ja siis avaneb uus uks – jah avaneb aga kas oled kindel, et jõuad selle uue ukse ikka ära oodata või kohtud vahepeal hirmuga, mis paneb sind valiku ette, et ma pean astuma sinna mida kohe kindlalt ei soovinud ja vana ka tagasi enam ei saa. Oma elu tuleb ikka elada õnnelikult nii, et ise rahul oled – rahul oled ka siis kui teed drastilisi samme, mis on emotsionaalselt rasked aga paraku need sammud viivad ka edasi, sest lubad endal olla selline nagu oled.
Toon näite – oled kaua olnud ühes kohas tööl ja see enam ei paku pinget, siis tahad uut aga ise ka ei tea mida. Paned lahkumisavalduse lauale ja oled vaba. Ok pead vastu kuu, kaks (hakkavad hirmud arvete tasumise ees), kolm aga õige valik tuleb alles kuuendal kuul – hirmud ei lase oodata ehk võtad vastu kehvema töö, kehvema kollektiiviga (hea on kui läheb paremini). Täpselt sama on ka suhetega, lihtne on kõik minema visata, sest keegi ütles nii või naa aga südames on ikka kõik teisiti. Jälle tuleb vaadata suuremat pilti ja ka seda, milliste hirmudega oled nõus silmitsi seisma. Kas elumees/naine kellega on nii lõbus on ikka nii turvaline, kui see kes sul kodus sussi sahistab, sest säde on kadunud. Säde tuleb üles leida või siis leida endas see säde, mis suuremalt vaadates toob naeratuse näole. Kui sina ise leiad endale tegevuse, mis sinu hinge rõõmu toob, siis võib ka see sussi sahistav isik sinu rõõmule järgneda või vähemalt sind toetada aga kas seda teeb ka see uus inimene, kes on harjunud särama ja sära hiilgust nautima (temale on tähtis tema ise mitte sina).
Jah, praegused energiad tahavad otsuseid aga kuna sina oled oma elu looja, siis on ka lubatud sul lihtsalt paigal seista seni kuni sa oled kõik omale sobivaks mõelnud ja suudad seda ka vastu võtta.
Mida teeb vaimne nähtamatu maailm – väga palju on meid toetavaid olendeid ja tavainimest teised mitte toetavad olendid nii palju ei tüüta aga jah, kui oled otsustanud väga süviti minna, siis on vaja ka teadmisi ning julgust neutraalseks jääda või ennast kaitsta, kuid kaitsta nii, et sa ei topi sada kaitset üksteise peale vaid kasutad ühte, mis on ainult sulle omane ja mis annab sulle turvatunde. Väga paljud avanevad uutele energiatele ja tulevikus on vaja, et inimene oskaks oma energiaid ohjes hoida – mitte jagada neid mööda ilma laiali.
Elu saad neutraalselt elada kui sul on turvatunne – turvatunde saad nii kui usud, et sul on alati keegi kes hoolib – ja see keegi võid olla sina ise aga tulevikust ning sa ei pruugi teda näha aga ta siiski aitab ja on su kõrval alati.
Tehke otsuseid ja olge kooskõlas iseendaga ning neutraalsed ümbritseva suhtes. Sina ise oled oma elu looja ja mitte keegi ei ole targem kui sina ise – usalda ennast 😊

Me kõik oleme väga hoitud – tiivasära kõigile 😊

Marge