Heaolu, olla hetkes.

Universumi energiad on pidevas muutumises ja et sellega kaasa minna, võiks osata olla hetkes ehk püüda säilitada neutraalsus. Mida tähendab neutraalne – ühele kõrvalt vaataja, teisele tobedustele/muredele/raskustele muigaja või siis naerab kõige selle peale ja ütleb valjult välja, et mind takistused ei piira – mul puuduvad takistused ja seda ütleb isegi siis kui takistused tegelikult ka aset leiavad.

Kuna kõik on muutumises, siis ka sina ise võiksid olla muutumises ehk kui lähed magama ja paned energiad kinni või hoopis lood mingi kaitse või päeval õue astudes oma kehale ülesandeid andes. Mida see tähendab, see tähendab seda, et palun muuda midagi oma taotlustes ehk uuenda neid uute sõnade ja energiatega. Miks? Põhjus lihtne, kuna liigume aina hõredamasse ja uuematesse energiatesse, siis vanad taotlused ei pruugi nii kiiresti enam aidata. Teiseks on see vajalik, et sa ei satuks klammerduvasse energiasse, mis võib osutuda illusiooniks. Illusiooniks selles mõttes, et miks osad asjad enam ei toimi, sest ma ju tegelen endaga – jah tegeled, kuid kui purustad illusiooni, siis energeetiliselt püsid sa tegelikkuses paigal. Energia maailm on pidevas voolamises/muutustes ja sama oled ka sina – täna ei ole eile ja homme ei ole ülehomme. Me muutume, õpime, kogeme ja tunneme – kui aga teeme pidevalt samu asju, siis toimub ju kordamine ehk programmeering ja sellega saab sind manipuleerida.

Uute energiatega unenäod on kirkamad ja võid ka tunda, et oled poolunes ehk toimetad aga füüsilinekeha ei maga vaid on ka ärkvel. Tegelikkuses meie energiad ei magagi – füüsiline keha puhkab ja kui sa soovid hommikul värskena tõusta, tuleb sul õppida oma keha sõna kuulama panna ehk juhtima oma keha energiaid. Seda saad teha kehaga rääkides – keha sa puhkad täna öössel ja hommikul tõused puhanud ja värskena jne. Ole oma taotlustega loov ja tee need ikka enda omaks, sest nii on see sinule kõige parem ja ka mõjutuste vaba.

Energiatega on ka veel nii, et meid ümbritsevad inimesed/kaaslased jne on meiega pidevas kontaktis ehk kui satud tegema tugevat energiatööd või satud mõnda olukorda, siis läbi energianiidistiku annavad sulle jõudu ja kaitset sinu lähedased/sõbrad/tuttavad. Seega me ju päriselt ei tea, kes mida teeb või kus toimetab aga kui sa tunned end veidi kehvasti, siis soovitan ühendada lahti kõikidest energiatest – see tähendab, et oled vaba ja siis sulged energiad teiste energiate suhtes ehk välismaailma info tuleb läbi aga teise tunde energiad mitte ja sa saad rahulikult toimida. Kas siis jääd energiatest ilma – ei kindlasti mitte 😊  Sa saad energiat oma algolemuselt või siis looduselt – sinu energiakeha oskab ilusti energiatega toimetada, juhul kui ei ole tehtud loitse või muud energeetilist takistust.

Päike sillerdab, tuuleke paitab, maakene annab jõudu – viibi looduses ja tuleme välja ruumidest, sest ka ruumidel on energeetika ja alati mitte kõige parem, seega naudime loodust ja naeratame endale 😊

Ma küll töötan ka suvel aga vähe vaiksemalt, kui tunned, et vajad mind – siis ära häbene või karda, vaid kirjuta/helista/saada sõnum. Minu energiad toimivad ka nii, kui ma midagi ei ütle, siis puhastavad piirangud ning siis juba jõuad ise otsusele, mida teha või kuidas edasi 😊

Ole see kes oled ja sina oled oma keha omanik, kes otsustab mida see keha teeb või kuidas elab – tunne end hästi, sest teised seda sinu eest paraku teha ei saa, küll nad saavad sind mõjutada aga jälle sinu valik kas heaolu poole või tupikusse.

Imelist sära hinge ja hinge vabadusse 😊 Musid, kallid kõigile 😊

Marge