Hirm versus soovid ja realiseerumine

Hirm surma ees – tavaline

Hirm haigeks jääda – tavaline

Hirm elada – mis see on?

Jah, me soovime ja tahame palju asju oma elus ja alati on see KUI…… ning palju vabandusi, miks mitte oma soove realiseerida. Oleks mul raha, siis ma reisiks, teeks oma ettevõte, oleks koos toreda inimesega, alustaks uue eluga jne. Tead, kui sulle isegi anda see raha, siis oleks sa ikka samas kohas, sest siis tulevad järgmised vabandused. Lisaks kui sul on palju raha, siis ei ole sulle alati kõik võimalik. Kui oled haige ja sul on raha, siis terveks sa sellest ei saa ja kui sinu energiad on raisatud, siis ei tulda sulle ka inimlikult vastu abiga, sest sa oled kõigest loobunud.

SEE KÕIK ON HIRM ELADA ja MITTE PROOVIDA.

Aga kui ma ebaõnnestun – siis oled sa vähemalt kogenud ja proovinud ning teed uue valiku. Alati saad teha uue valiku, kui see mida hetkel koged ei ole sulle piisav.

Meie elud on tihti ülesehitatud piiravatele teguritele, aga kui neid tegureid lähemalt vaadata ja hirmud eemaldada, siis tuleb teadlikkus, et ALATI HIRMU TAGA EHK ÜLETAMISEL ON MIDAGI VÄGA MEELDIVAT.

Mõned piirangud, mis piiravad sinu heaolu:

  • Palgapäev (kui mul ei ole palka, siis juhtub midagi halba)
  • Mugavustsoon (ma ei julge tunda heaolu uues võtmes, parem olen vanas)
  • Raha (annab turvatunde ja kui seda ei ole, siis olen ma vaene)
  • Klammerdumine (parem halb suhe (töö, pere, asjad), sest järgmine võib veel halvem olla)
  • Puudus (mul ei ole piisavalt)
  • Üksildus (ma ei saa hakkama ja ma kukun auku)

Sa ju tegelikult ei tea, mis on siis kui sa nendele ja paljudele teistele vabandustele ei keskendu ning teed siiski selle sammu, et teada saada, mis saab kui ma proovin ja kogen. Jah, see ajab vahel nutma ja see paneb südame puperdama, aga tea, kui saabub sinu kehastuse viimane hetk, siis saad saa tunda head tunnet, et ma lubasin endal kogeda, kukkuda ja ülesse tõusta ning naeratada – MA ELAN JA ELASIN .

Proovimine, kogemine, uskumine tähendab ka seda, et alustad väikselt ja vaikselt, sest sinu EGO hakkab muidu vastu töötama ja keha manipuleerima. Pane see tahtmine kirja, aga tundega (pane silmad kinni ja tunneta seda tunnet, kui sa seda soovi kogeda saad). Järgmiseks hakka astuma ja plaanima väikseid sammukesi ja pane tähele enda ümbrust, ka inimeste sõnu ja enda tundeid, sest need on märgid. Kui sulle tehakse pakkumisi, siis püüa neid mitte tagasi lükata vaid enne tuleta meelde, et sa ju tahtsid seda kogemust ja küsi kas oled valmis seda kogema ning võta vastu. Lihtne on keelduda kui keegi isegi abi pakub ehk oma tahtmisele kriips peale tõmmata – tee kõike teadlikult ehk usalda oma suuremat plaani. Alusta väikestest asjadest ja liigu suurteni ja naerata, sest kõik on võimalik, isegi kui sa ei usu – KÕIK ON VÕIMALIK, KUI JÄRGID OMA SUURT PLAANI.

Lisaks sellele, et saad teadlikkust hirmu programmist. HIRMU taga on midagi head. Hakkad sa looma oma elu teadlikult ning ei samastu väliskeskkonnaga. Väliskeskkonnale keskendudes kaotad oma olemuse ja oma soovid. Väliskeskkonna ülesanne on sind teelt kõrvale juhtida ja olema üks massist ja tunda hirmu. Tal puudub soov heaolu kasvatada. Heaolu saab tulla ainult algusega sinust ja sinu mõtete energiast ja siis hakkab väliskeskkond sinu energiale vastavat tagasi peegeldama.

Kui sul tuleb pähe tahe soov, siis JULGE ASTUDA ja nii sa saad kogeda palju huvitavaid kogemusi ja kui teed veel taotluse TURVALISELT MINU KEHA ja MÕISTUSE SUHTES, siis kõrgem plaan lähtudes vaimust sulle ka seda kogeda võimaldab.

LIHTNE ON LOOBUDA JA TAGASI LÜKATA SOOVID.

SOOVIN SULLE TEADLIKKU TEED OMA ELUTEEL, SEST TA ON LÜHIKE, AGA PIISAVALT PIKK, ET TEADLIKULT KOGEDA OMA SAMME JA SOOVIDE TEOSTUST.

ALUSTA, MIDA TAHAN KOGEDA? Ja siis hakkavad ka teised küsimused ja soovid sinu juurde tulema, sest sa tegid oma loomise ukse vaikselt lahti.

Tõsta sagedust, sest siis koged maailma, kus on tõesti kõik võimalik – ma tean millest räägin 😊

Ma astun isegi siis, kui ei tea kuhu…

Ma unistan isegi siis, kui ma ei usu…

Ma kogen isegi siis, kui on pisarad…

Ma luban ja lasen lahti isegi siis, kui …

MA TEAN, ET ELAN

MA TEAN, ET ALATI ON OOTAMAS MIDAGI HEAD

MA TEAN, ET KÕIK ON VÕIMALIK

MA TEAN, ET MINU ELU ON MINU LOOMING

Tiivakalli ja armastust igasse tasandisse ning aegruumi.
Marge