Hirmu energia avab auravälja ning enesehävitus aktiveerub

Hirmu energia, mida on tunda igal sammul toob kaasa raskuse ja ängienergia.

Miks see nii on, et ühed haakuvad teised on vaatlejad ja kolmandad hakkavad vastu töötama. See on energiate mäng – kuna me oleme energeetiliselt toit ja toiduks on meie energia, siis see tuleb kuidagi kätte saada ja kõige rohkem väljutame energiat kui oleme paanikas või segaduses. Hirm või mäss, mis tekitab vihaenergiat avab kõige paremini energia välja ehk auravälja ja sa annad vabalt enda väärtusliku energia kellegile teisele ning pärast pead sa taastumiseks kodus olema või ravimeid sööma. Need kes ei haaku on puutumatud sellest ja kohanevad ning jäävad ellu. Teised kaotavad oma energiat.
Kui sa samastud teemaga, siis vahet ei ole kus sa oled või asud ehk võid ka steriilses kohas endale haiguse saada, sest sinu väli on lahti ja tõmbad hirmu tundes selle endale sisse isegi siis kui ei mõtle sellest. Kui aga ei samastu, siis võid ka sellest mööda kõndida – see lihtsalt ei haaku, sest see ei ole üks osa sinust ning kuna oled vaatleja, siis jääd puutumatuks. Loomulikult ei soovita ma teadlikult kuhugi ussipessa oma pead pista ja katsetada aga lihtsalt elage rahulikult oma elu ja püüdke mitte kulutada aega ning energiat kellegi hirmu suurendamiseks või maha surumiseks vaid püüdke jääda neutraalseks. Mina tean, et kõik see on olemas aga minu elust puudub selle teemaga seos kogu energeetika ja elan rahulikult oma elu edasi heaolu ja rahulolu tundes ning loon meeldivaid kogemusi oma ellu. Sama kehtib minu lähedastega neil puudub kokkupuude ehk jah nad võivad eemalt näha aga see neid ei puuduta.
Kui nüüd mõelda teisiti, siis meie ümber on palju halbu, koledaid asju, millega ennast hävitada, siis kas samastud kõigega – ei, seega need teemad ka sind ei puuduta. Loomulikult pead ahju ei pista aga elu elamata ka ei jäta. Toon näite NEEDUS, mida osad paaniliselt kardavad ja ka saavad, sest nad samastuvad või seostavad seda endaga aga samas paljud on puutumatud, sest nad teavad, et see on olemas aga mitte nende elus.
Selleks, et sa saaksid jääda neutraalseks ja elada ilusti edasi, soovitan mediteerida ning sagedust tõsta, sest mida kõrgemal vibreerid seda vähem märkad sombust ilma õues või vingus inimesi ja ka sina muutud neutraalsemaks teiste ja väliskeskkonna suhtes. Loomulikult ei tee see sinust hõljuvat lillelast (see ka ei ole halb😊) vaid paneb sind märkama ja liikuma suuremate soovide ja unistuste poole turvaliselt ilma hirmu ja piiranguteta.

Minu vastuvõttudel ja meditatsioonidel kohtun inimesi kes naeravad, säravad ja lubavad maailmal olla. Alguses nad tulid murega või siis teadmatusega aga nad on liikunud ise oma energiatega kõrgemale – nad naeratavad. Me koos oleme muutunud tolerantsemateks, teadlikumateks ja me loovad imelisi kogemusi oma ellu – seega tean millest kirjutan ja räägin, sest märkan tunnen ning rõõmustan iga väikese muutuse peale.

Püüa olla rahulik, mõistev ning hoia oma väli kinni teiste energiate suhtes, siis särad kauem ja suudad ka tusasel päeval naeratada. Mida kunagi ja ka vahel nüüd kasutan – mõtle PÄIKE pähe, sest päike hävitab hirmuenergia ja aitab jääda sul rahulikumaks.

Kui endiselt kardad, siis õhtuti mine dušši alla ja anna veele ülesanne, et ta puhastaks sind kõikidest raskustest ja siis tõstaks sind kõrgemale sageduseastmele. Mida loovam sa oled seda kiiremini sellest lahti ühendud 😊

Või siis tee nii:
Tõsta sagedust ehk heaolu
Kujuta enda ette raamaturiiulit ja pane ennast ühele riiulile ning tõsta ennast järgmisele riiulile ehk järgmisele sagedusele – seda tuleb teha nii, et tunned, et peas tekib väike pingutuse tunne nagu vaataksid kõrgemale kapi otsa. Siis oledki kõrgemal sagedusel. Kui soovid võid madalamad sageduse niidid ära kustutada. Tehes nii, saad sa kannatuste merest välja.
Kui lihtsalt ütled “Tõstan sagedust” siis ei toimi midagi ja oled endistelt samas kohas ehk illusioonis.

Rahu, armastust, säramist ja ootan teid mediteerima ning ka teisi toetama – koos suudame rohkem. Rääkides mõistame ning suudame säilitada rahu.