INSPIRATSIOONI KAARDID

MEES- JA NAISENERGIAT TOETAVAD ISPIRATSIOONI KAARDID

TELLIMINE:

Tee ülekanne:
Saaja: Marsil OÜ
Konto: Swedbank EE482200221065323352
Selgitusse: Inspiratsiooni kaardid ja kogus
Summa:  Miinimum panus 33 eurot + saatmiskulu (Smartpost 2,59€ ja Omniva 2,95€) aga nii nagu olen piiritu jätan ka panuse piirituks meie kõige kõrgemaks hüvanguks.

VALI OMALE MEELDIV SUMMA, MIDA PANUSTADA
(Tunnetuslik panus – 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222 ….. eurot – mille valid ise, kui sa aga tahad panna oma summa siis ole kena 😊Me kõik oleme erinevad nii ka panused)

Teavita mind kuhu saan sulle kaardid saata;

fb sõnumitesse või saada e-mail hingeingel8@gmail.com või sms nr: +37258055302

-Nimi Perekonnanimi
-Aadress ehk millise kanali kaudu Smart post või Omniva
-telefoni number
– lisaks saatmiskulu (Smart 2,59€ ja Omniva 2,95€)

Pärast panuse laekumist panen kaardid sinu poole teele 🙂

KELLELE:

Kõigile, kes vajavad toetus oma ellu. SINULE endale, kui ka kellegile keda tahad rõõmustada.
Kui sa tunned, et keegi vajab neid, siis nad sobivad KINGIKS ja inimese elu hakkab laabuma, kes neid kasutab ja loeb, sest kaardid aitavad luua uut energiat ehk kõik hakkab muutuma kehas sees ja väliskeskkonnas.

KIRJELDUS:

Mees- ja naisenergia inspiratsiooni kaardid on loodud ehk kanaldatud teadlikkuse energias eesmärgiga luua heaolutee igale hingele, kes tunneb selle vajalikkust. Kaartides on valgusenergiakoodid ja valguskanal inimese enda puhta, mõjutusteta, sõltumatu algenergiaga. Energia ühendub inimese enda algenergiaga automaatselt kaarte käes hoides. Muutudes teadlikumaks, muutub ka energia kaartides vastavalt inimese energiale. Igat kaarti hoides ja mõeldes hingelisele abile, siis lisaks tekstile on kaardides energia, mis tervendab/puhastab/eemaldab takistused sinu teelt.

Meie energiates on palju energiakogumeid, kuid siiski domineerivad meis kõigis kaks poolust – mees- ja naisenergia.                                                                                                                      

Meesenergia kuvab meie  sise- ja väliskeskkonda enesekindlust, teadlikkust, jõudu, tugevust ja kõike mis on seotud materiaalsusega.
Naisenergia kuvab sise- ja väliskeskkonnas loovust, pehmust, voolavust, intuitsiooni, mõistmist, vastuvõtlikust ja kõike mis on seotud harmooniaga.
 Pannes oma nais-ja meesenergia tasakaalu, saad sa tasakaalu enda sees ja väliskeskkond hakkab seda sulle peegeldama.
Valides kaarti saad sa infot kas mees-(sinakas) või naisenergia (lillakas) kohta või kui sinu kätte libiseb tasakaalustav (kirju) kaart , siis vajab sinu üldine energiaväli tasakaalustavat informatsiooni.                         


Tea me juhime oma elu ise ja minu loodud kaardid toetavad sind sellel teekonnal. Imelist teekonda sellel teel sinu kõrgemaks hüvanguks. Minu toetus sulle igas aegruumis.

Kõike imelist ja minu tänutunne sulle

Marge

2 thoughts on “INSPIRATSIOONI KAARDID

 1. KAARDIPAKK INIMESELE KES EI TEA ENERGIATEST MIDAGI

  Kinkisin kaardid inimesele, kes ei tea energiatest midagi ning tema maailmas ei ole miski võimalik ilma, et selleks peab pingutama. Lisaks sellele olid tal hirmud, hirmud, hirmud.

  Enne kaartide saamist oli ta teinud kõikvõimalikud vaksinid ning hakkas pärast kogema kuidas suur kontsern ei maksa palka välja ja tema elu takerdus veelgi ehk kukkus pehmelt öeldes auku.

  Ma vaatasin teda ja kuulasin (jaanuari alguses) ning kinkisin talle kaardipaki ja ütlesin, et kandku seda kaasas. Läks mööda kuu ja me arutasime tavalisi asju ning järsku ta ütles, et ta sai palgakõrgendust ning tema ameti staatus tõsteti juhi tasemele ehk operaatorist sai juht.

  Ta ei lugenud neid kaarte, sest ta ei mõista eesti keelt – ta lihtsalt kandis kaarte kaasas.

  Kui talle seda ütlesin ja selgitasin, et kaardid tõstsvad inimese energia kõrgemale ja seal tulevad kogemused kergemalt ja teadlikus kasvab automaatselt, siis ta muigas ning ütles, et ta ei usuks kui ise seda ei kogeks.

  Üks lugu elust, kuidas energiad aitavad, kui sinu lähedal on sind toetavad energeetilised esemed.

 2. Tere Marge! Tahan Sind lihtsalt tänada nende inspireerivate videote eest, mida korduvalt kuulan. Ja kaartide eest, mida igapäevaselt kasutan. Tulin perega mõned päevad tagasi paarinädalaselt reisilt Andaluusiast ja seal olid ka kaardid kaasas. Nüüd on kohe teine tunne kuulata, kui räägid Hispaaniast. Koju tagasi tulles tajusin siin nii raskeid energiaid võrreldes Hispaaniaga, kus kõik oli hoopis kergem ja kõrgem. Aga Sinu videod ja kaardid aitavad mind taas tõusta kõrgemale ja ma ei lase negtiivsusel end maha tallata. Aitäh Sulle!!!

  Ja üks asi veel,

  tegutsesin korteriostu puhul sinu soovituse kohaselt ja kõik kulges veel paremini kui olin ette kujutanud.
  Isegi puuduolev raha tuli kingitusena kohast, kus poleks seda ette kujutanudki.
  Just loon hennamaalingut, toob ehk kevade kiiremini kohale.

  http://www.pisi.eu
  https://www.facebook.com/pisikohvimaja

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.