Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Voolamise ja pingete vabastamise massaaži retk, retriit Barcelonasse 18-22.04.2024

18 aprill @ 8:00 e.l. - 22 aprill @ 5:00 p.l.

Voolamise ja pingete vabastamise massaaži retk Barcelonasse

See on imeline retk, mis lubab lasta end lõdvaks, nihutada piire ning kulgeda reisikaaslaste grupiga samas vaibis kerguse ja rõõmuga. Barcelona ja teda ümbritsev piirkond on mitmes mõttes maagiline ja kaunis. Retkel avastamegi selle võlusid, tunnetame koha energiaid, uudistame kohaliku kultuuri läbi mitmesuguste tegevuste, naudime omapärast toitu.

See reis annab võimaluse sukelduda ka iseendasse, lastes end iga sammuga rohkem lõdvaks ja usaldusse, sest sul pole vaja miskit ette mõelda ega muretseda – kõik on meie poolt korraldatud ning reisi sees ka üllatused! Kui kerkivadki üles sisemised või kehalised pinged, siis neid saame vabastada nii enesemassaaži kui muude tehnikate abil 😉

Ainuke, mida peale kohvri või reiskoti haarata palume, on avatus, valmisolek muutusteks ja uuteks kogemusteks.

Ühine meie voolava ja lõbusa seltskonnaga vahemikul 18-22 aprill Barcelonas, sest siin iga tegevus, iga samm viib sind veelgi kiiremini edasi!

Retke hoidjad: Marge Riks ehk Hingeingel ja Anželika Tiitsu.

Marge on kanaldaja, teadja, nägija ja energijate lugeja. Ta on piirangute eemaldaja ja tema energiad avavad tee heaolule. Marge ütleb, et tema seltsis ei jää kunagi inimene samaks, vaid muutub ja seda teevad tema energiad automaatselt. Ta elab Hispaanias juba 3 aastat, sai hispaania keele selgeks kanaldades ja tunneb sealset elu-olu ning energeetilisi paikasid, mida soovib näidata meilegi.
Veel ütleb Marge enda kohta nii: Olen terve oma elu olnud võimetega ja minu suurimaks võimeks on muundada energiat nii, et minu ümbruses on kõik hästi. Minu eesmärgiks on elada elu täisväärtuslikult ning vaadata, mis on võimalik veel luua muutes energia vibratsiooni. www.hingeingel.ee

Anželika on energeetiline massöör, kes läbi füüsilise kontakti loob kehasse rohkem rahu, kergust ja harmooniat, vähendab lihaspingeid. Ta on omandanud erinevate massaažiliikide ja kehatehnikate oskusi, võtnud endale aasta Holistika Instituudis, praktiseerinud läbi massaaži ka Rännaku tehnikat.
Anželika endast: Olen lapsest saadik tunnetanud inimesi ja nähtamatu maailma võlusid. Otsides endale väljundit avastasin, et läbi massaaži ja vahetu kontakti inimese kehaga, võin kanaldada, leida kehas pingeid, valulike kohti, blokeeringuid ning neid leevendada või vabastada. Mulle tohutult meeldib muuta koos inimestega elu nauditavamaks ja lõbusamaks. Anža massaažid Tartus

Reisil sind ootavad:

> Barcelona ja selle ümbruse avastamine
> energeetiliste paikade tunnetamine
> enesemassaaži praktikad
> meditatsioonid
> meeleolukad õhtusöögid restoranides
> ühisringid ja üllatustegevused

Toimuvad töötoad, meditatsioonid ning ühisringid Anželika ja Marge läbiviimisel – kõike korraldame täpselt nii nagu sisetunne juhatab. Ehk siis praktiseerime USALDAMIST ja seda igas olukorras! Ühisringid on hoitud ruumis, kus me: puhastume, tunnetame, jagame, kuulame, loome oma ellu veel rohkem usaldust, voolavust, kergust ja küllust, vaatame otsa alateadvuse programmidele.

Hubane asukoht: Barcelona lähedal – anname täpselt teada sellest osalejatele.
Toitlustus: hommikusöögid ning vahepalad on majutuskohas ja õhtusöögid restoranides.

Registreerimine ja täpsem Info: meili teel anzelika.tiitsu@gmail.com, FB lehe Anža massaažid Tartus postkasti, telefonil 58396202 – Anželika Tiitsu.

Reisikoha broneeringu kinnitab SISSEMAKS summas 200€, mille saab kanda Marrich OÜ kontole EE987700771009494700. Selgitusse palun märkida: Massaaži retriit

NB: Tegemist on enesearengu üritusega, mis ei ole turismi ega paketireis.

Retke tasakaalupanus:

> tänasest kuni 15.12.2023 – 1099€
> kuni 1.02.2024 – 1188€
> alates 1.02.2024 – 1287€

(Võimalik tasuda kokkuleppel ka osade kaupa, nt. igakuiselt. Samas, kui soovid panustada enda poolt valitud suurema summa, siis see viib sind veelgi kiiremini edasi;)

Tasakaalupanus sisaldab:

> kõiki kulutusi va isiklikud ostud
> kõiki hommiku- ja õhtusööke ning vahepalasid
> kõiki transfeere
> kõiki väljasõite
> massaažitehnikaid/teraapiaid
> meditatsioone
> erakonsultatsioone

Retkele LISANDUB lennupilet, mille saad soetada ise või vajadusel võime aidata – anna Anželikale märku. Hetkel edasi-tagasi lennu hind  u 200-300€ ringis, mis on muutuv.

Mõnusat panustamist oma voolavusse!

Peatse koosloomiseni
Marge & Anželika

Ülevaade

Algus:
18 aprill @ 8:00 e.l.
Lõpp:
22 aprill @ 5:00 p.l.