Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Enesearmastuse reis, retriit läbi kunsti Barcelonasse 06.03-10.03.2024

6 märts @ 8:00 e.l. - 10 märts @ 5:00 p.l.

Sinu imeline algus algavale kevadele ja päikeselisele suvele ehk puhkus Hispaanias, mis on tegelikult rohkemat kui sügav lõdvestus argipäevast. See on uute kohtade-linnade-iseenda avastamine, sisemised olemised koos palverännakuga, kohalikud vaatamisväärsused toidu nautimisega. Lisaks võimalus kogeda piiranguteta maalimist, ammutada inspiratsiooni ümbritsevast ja see kõik omakorda lõuendil talletada. Sobib imeliselt inimestele, kes soovivad oma ellu suuri muutusi, soovivad ise oma elus ohjad haarata ja tunda end päriselt elavana!
Kogu reisi vältel oled hoitud ja ei pea järgmise sammu peale mõtlema – Sinu osa on avatud meel ja investeering iseendasse. Kuidas Sulle tundub?

Pakume Sulle elu muutvat reisikogemust Hispaaniasse perioodil 06.03-10.03.2023. Hüppa kampa ja lähme avastame üheskoos kerguses ning helguses!

Laagrit korraldvad Marge Riks ehk Hingeingel ja Meelika Randma ehk Melandia ART

Marge on kanaldaja, teadja, nägija ja energijate lugeja. Ta on piirangute eemaldaja ja tema energiad avavad tee heaolule. Marge ütleb, et tema seltsis ei jää kunagi inimene samaks, vaid muutub ja seda teevad tema energiad automaatselt. Ta elab Hispaanias juba 2 aastat, sai hispaania keele selgeks kanaldades ja tunneb sealset elu-olu ning energeetilisi paikasid, mida soovib näidata meilegi. Veel ütleb Marge enda kohta nii: Olen terve oma elu olnud võimetega ja minu suurimaks võimeks on muundada energiat nii, et minu ümbruses on kõik hästi. Minu eesmärgiks on elada elu täisväärtuslikult ning vaadata, mis on võimalik veel luua muutes energia vibratsiooni. www.hingeingel.ee

Meelika on kunstnik/koolitaja, kes on lisaks 10 aastat dekoreerinud ja kaunistanud imelisi paiku nii ruumides sees kui ka väliskeskkonnas, mistõttu tunnetab hästi elusloodust ja materjalide struktuure. Aitab inimestel jõuda kunstini kergema tundega. Meelika ütleb maalimise kohta veel nii: Maalimine on minu jaoks protsess, kus puuduvad piirangud ning reeglid. On vaid võimalused ja tohutult palju inspiratsiooni. Lase loomingul Su endasse võtta. Varasemad maalimiskogemused pole koolitustel vajalikud, piisab vabast tahtest ja pealehakkamise jõust. www.melandia.ee

PLAANIS TEGEVUSED REISIL:
Väljasõit imelisse energeetilisse Sitges linna jalutama ja külluslikule õhtusöögile
Kunst – maalimine Meelika Randma juhendamisel, teraapia
Väljasõit imelisse energeetilisse Montseratti mäele, kus toimub sisemine palverännak
Töötoad/meditatsioonid Meelika ja Marge läbiviimisel (kohale tulemine, puhastumine, elu loomisele ja külluse energiatele avanemine, enda siseinfo usaldamine, alateadvuse programmide taipamine, kuulamine ja kanaldamine)
Väljasõit Barcelona energiat avastama koos rikkalik õhtusöök vaatega linnale
Ühisringid hoitud ruumis

MEIE MUGAV MAJUTUS on Barcelonas, anname täpselt teada sellest osalejatele.
TOITLUSTUS. Hommikusöögid ning vahepalad on majutuskohas. Neli õhtusööki sööme Hispaanias restoranides.

REGISTREERIMINE JA TÄPSEM INFO: meili teel info@melandia.ee või FB leht Melandia.ART postkasti või 59035919 Meelika Randma
Reisikoha broneeringu kinnitab sissemakse summas 200€, mille saab kanda Melandia OÜ kontole EE252200221060640218, selgitusse Elumuutev reis

REISI TASAKAALUPANUS:
tänasest kuni 15.12.2023 – 1111€
alates 16.12.2024 – 1212€
alates 16.11.2023 – 1.03.2024 – 1313€
(Võib tasuda kokkuleppel osade kaupa, näiteks igakuiselt ja kui soovid panustada enda poolt valitud suurema summa, siis ka see aitab sinu muutusele kaasa)

TASAKAALUPANUS sisaldab:

kõiki hommiku- ja õhtusööke ning vahepalasid, millest neli õhtusööki on restoranis
kõiki transfeere
kõiki väljasõite linnadesse Hispaanias eesti keeles Marge juhendamisel
maalikoolitus/teraapia
meditatsioonid
erakonsultatsioonid

Reisile LISANDUB LENNUPILET, mille saad ise soetada või organiseerin sulle ise, selleks anna Meelikale märku. Hetkel on plaan edasi-tagasi Ryaneriga lend, hind u 240€, mis on muutuv.

Loomiseni,
Marge & Meelika

Ülevaade

Algus:
6 märts @ 8:00 e.l.
Lõpp:
10 märts @ 5:00 p.l.