Kes on Hingeingel Marge ?

Mul tuleb juba mõnda aega info, et kirjuta lugejatele endast vähe rohkem 😊
Kes ma olen – tavaline nii nagu ikka ütlen 😊 tõusen hommikul ülesse ja mõtlen, et kas ikka olen see, kes oskab ja teab, sest infomaailm on üüratu. Üritan usaldada oma sisetunnet ja kanaldust – olen julge jagama oma arvamust aga kindlasti ei suru seda peale 😊 vähemalt üritan seda mitte teha. Aitan nii kuis oskan aga ei unusta ennast ära ehk kui mul on halb, siis ei saa ma kedagi aidata.
Olen 43 aastane, kuigi näen noorem välja – ei kasuta selleks erilisi vahendeid vaid üritan olla õnnelik ja neutraalne ning muredega tegelen siis kui need otsa vaatavad. Kui olen väsinud, siis näen ka vanem välja jne. Mul on mitu nägu ja tahku, sest olen kameeleon, kes kohaneb ning olen mässaja, kes otsib väljapääsu – mulle ei meeldi ebaõiglus ning armastan vabadust ja heaolu. 
Ma räägin läbi oma lugude ja ei häbene oma elu, sest me kõik elame nii kuis oskame ja valet ning õiget ei ole vaid on hetke oskus ning teadmised. Ma ei kahetse ühtegi seika oma elus ja püüan ikka iseendaga sõber olla. Kuulan teisi ja märkan märke, kuid otsused teen ikka mina ja see ei ole kellegi asi kuidas elan – mina vaatan peeglisse, sest olen teinud ise oma valikud.
Mul on kaks imelist last – armastan neid väga ja olen valmis nende jaoks kõigeks, kuid püüan nende ellu mitte sekkuda, sest mul tuleb ikka oma elu elada. Läbi minu pere on mulle toodud päris pirakas kogemuste pagas aga kui seda ei oleks siis ei saaks ma paljusid aidata – seega ikka ja jälle olen üks õnnelik inimene. Mul on veel kaks imelist koera, kes mind puhastavad, toetavad ning ka aitavad edasi ja minu kass, kes lapib auravälja, kui ise laisk olen 😊 Ikka endaga vahel ollakse laisk ja ma ei salga seda 😊 Kui oled laiskus, siis tuleb sul jälle teada, et võid end väheke kehvasti tunda, sest ei viitsinud end energeetiliselt puhastada või täita. Ma tõesti kogen paljut ja sellega saan ka teadmisi ja kõige selle kõrval jään ikka neutraalseks ja võin tunde aknast välja vaadata ning nautida kohvi ja oma valget tugitooli.
Kiita end eriti ei oska aga otsekohene olen küll ja jälle ütlen, et kui sind ei kõneta ära punnita. Tee alati nii nagu sulle on hea.

Oma üritustel/meditatsioonidel suunan inimesed algolemusse ehk kodusagedusele ning kuna suudan sageduste vahel piirideta liikuda, siis mul on ka võimalik inimene suunata veel kõrgemale/kaugemale, sest juba hakkab kõrge kodusagedus magalaks jääma. Kui minu üritustel on vähe või palju inimesi, siis see on täpselt nii kui peab, sest kui tuleb üks inimene, siis ta on nii eriline, et ta ei ühti grupiga ja teda on vaja suunata või kellegi teadja (omast arust) sõnad kallutada. Kõik inimesed ei näe, ei kuule, ei tunne või ei tea – me oleme väliselt sarnased aga kui lähemalt vaadata, siis väga erinevad. Mõned, kes ei näe, siis nende energia liigub ikka aga lihtsalt nad peavad olema kehaliselt rahulikud ja siis juhendaja räägib ning vaatab tema eest (loomulikult, kui juhendaja näeb, kuuleb või teab). Seega ära ihka kellegi võimeid, sest sinu omad on alati paremad – meid on õpetatud teisi usaldama, kadestama jne. Usalda ikka ennast ja saa kinnitusi enda ümbert ning ole uhke, et olemas oled.

Oma vastuvõttudel räägin väga erinevatel teemadel – keda tuleb suunata õpetuste juurde, kellelt tuleb eemaldada mingid tegelased, keda tuleb lihtsalt toetada. Jah, võtan mingeid tompe/tonte/pahalasi ära – need on vastikud ja ei lase elada ehk tekkitavad tühjust, mõtetust ehk depressiooni ja ärevust. Ma ei ole arst ning pooldan meditsiini aga tean, et alternatiiv ning meditsiin peavad käima käsikäes, sest ainult tabletid ei aita – need leevendavad aga palju tuleb inimesel endal ära teha. Kõige tugevam ravi on tahtejõud ehk tuumaplahvatus – see aitab igatlaadi juhtumite puhul. Kõige parem hävitaja on hirm, ilusioon, manipulatsioon – inimene hävitab end ise ja läbi hirmu. Seega tuleks jääda neutraalseks – loomulikult ei ole sinisilmne ja alati ei saa jääda neutraalseks ning ka minul tuleb hirm aga see on korraks ning siis võtan end kokku ja otsin väljundit. Teine mida ma ei soovita on oma emotsioone vaos hoida või alla suruda – emotsioonid tuleb lahustada/välja lasta, sest see on ka hävitaja. Tunded on need, mis võiksid ja pigem peaksid olema tasakaalus ehk kui väliselt möllad, siis seest oled rahulik – seega oled tasakaalus ja ei anna oma energiat välja. Mina annan energiat välja lastele ja lasengi neil mind vahel kõikuma lüüa – armastan lihtsalt neid 😊 aga kui ei taha, siis ei saa keegi midagi – vähemalt püüan oma keha juhtida.

Miks kirjutan vähe, sest ei ole võtnud kohustust, et pean ja punnitan oma heaolu arvelt – ei, ei tee seda. Minuni jõuavad need, kes peavad ja kui tunnen, et tuleb midagi jagada, siis teen seda 😊 kas kirjutades või siis gruppides.
Olen õppinud aga kõige rohkem on mind siiski õpetanud kogemused ja minu vinged nähtamatud abilised – loomulikult ka inimesed, kes minuni jõuavad 😊 Vinge on näha inimest, kes on segaduses ja ei julge suud lahti teha, sest näeb, tunneb mingeid teemasid ja kui kuuleb, et ma näen sama, siis rahuneb – tema teekond algas ja südant soojendav on näha inimese arengud ning mina õpin koos temaga. Tänud usalduse eest ja selline ongi kasvamine – jagades.
Kas olen tark – ei kindlasti mitte ja mul on veel palju põnevat ees ja kas kunagi keegi ka targaks saab – ei tea, pigem kahtlen selles 😊

Ma armastan oma teed ja kui see killuke maailma paremaks teeb, siis olen igati rahul – loomulikult rahul olen ka siis kui üks inimene saab naeratuse ja see üks olen mina ise, sest kõik algab ise endast 😊