Kohtumine lasteaednikega

Tahan jagada Teiega oma käigust ühte lasteaeda.
Mul oli suurim rõõm saada kutse minna vestlema lasteaednikega, kes hoiavad meie pesamunasid, meie valguslapsi.
See koosviibimine oli nii tore ja ülim tunne on teadmine, et kui sa soovid, et midagi hakkaks muutuma alusta endast. Kui sina tunned end hästi, siis tunnevad seda ka teised ning kutsuvad sind seda jagama. Jagades läbi enda teisele, siis heaolu paljuneb 😊
Tean, et oma ruumi hoidmine on tähtis ja veel tähtsam on hoida ruumi kus on mudilased, sest mudilased helendavad ning nende energiat tahavad paljud. Samas mudilased on ka energia transportijad lasteaiast koju vanematele, sest meie armsad vanemad käivad tööl ning paljud mitte vabast tahtest vaid tõestamas oma töökohale väärtust.
Lisaks on mudilased need, kes kuulavad oma vanemaid ja nende juures teevad nad oma välja lahti ning kui nad saavad halva kohtlemise osaliseks, siis hakkavad nad energiavarusid täiendama väliskeskkonnast. Näiteks on nad hüperaktiivsed, et teine närvi läheks oma välja avaks ning energia talle annaks, mida ta siis ilusti kodus vanematele jagab. Kui laps ei saa energiat, siis on ta haavatav ning tema välja saavad ligi halvad energiad, mis hakkavad liikuma lõikumise, enese hävituse poole jne. Seega on väga vajalik hoida keskkonda kus kasvavad lapsed ja kus viibime ise. Energiamaailmas on teadlikus ja kui teadlik ei ole, siis kaotad energia kuni kustud. Sama energiarööv käib ka suurte inimeste maailmas.
Selleks, et lapsed oleks korras peavad olema ka nendega koosviibivate inimeste energia terve.
Minu vastuvõttudel on käinud palju lasteaia ja koolide õpetajaid, et kuidas ennast ja kasvandike hoida. Iga kord kui kuulen, millega klient tegeleb tekkib minus suur tänutunne, et lõpuks hakkame me enda ja teiste heaolu nimel tegelema. Jah, heaolu eest, sest kui sinu energiaväli/auraväli on auklik, siis sa ei taha kuulda söögi tegemisest või lapsega tegelemisest veel vähem seal töötamisest – sa tahad olla kodus ja ennast taastada.
Kui sa oskad luua rühma või klassi aga toetava energia, siis kõik muutub. Muutud ise enesekindlamaks ning säravamaks ja lapsed rahulikumaks ning teadlikumaks. Sellist teadmist võiksid omada kõik inimesed ja ettevõtted – jälle rõõm, et sain olla kasvatajate, õpetajate ja ka puhastusteenindaja ees, sest ka puhastamine on väga tähtis osa meie elus.
Kõik on loomine, mida rohkem sa oskad heaolu luua seda ilusam on sind ümbritsev maailm.
Jah, rääkisime ka rahast – raha kohta ütlen seda, et kui sa ei ole valmis suurt summat vastu võtma või kui sa soovid seda kohe laiali jaotada teistele, siis sa ju tegelikult ei taha seda või sul puuduv selleks vajadus, sest saad ju hakkama. Vaba rahaenergia on meie ümber olemas ja üheks ligitõmbavaks mõtteks on raha teeb raha, mitte käin raha teenimas. Muuda oma mõttemaailma ning ole valmis vastu võtma seda suurt kingitust mida me kõik väärt oleme 😊

Rõõmuga jagan mida mulle näidatakse ja olen väga tänulik mind ümbritsevatele kaaslastele nii nähtavas kui ka nähtamatus maailmas.

Hoiame ennast ning naeratame, sest siis naeratatakse sulle vastu 😊

Kõike imelist ja loome suurelt 🙂

Marge